FK PANEVĖŽYS komandos ŠOKĖJOS!!!

FK PANEVĖŽYS turi savo komandos ŠOKĖJAS!!!

Panevėžio futbolininkų džiaugsmai.

Panevėžio futbolo klubo FK Panevėžys Oficialus futbolininkai apsilankė Nacionalinio kraujo centro Babilono mobiliame punkte. Futbolininkai susipažino su kraujo centro veikla, kraujo donorystės procedūromis.

Dėl įtempto rungtynių grafiko kraujo padovanoti negalėjo daugiau futbolininkų, tad kraujo donoru tapo kapitonas Aivaras Meškinis.

Nacionalinis kraujo centras su FK „Panevėžys“ panevėžiečiams pristatys dar ne vieną bendrą projektą, skatinantį domėjimasį futbolu, sveika gyvensena bei populiarinantį kraujo donorystę.

FK PANEVĖŽYS turi savo komandos ŠOKĖJAS!!!

Dar niekur neteko matyti futbole, bent jau Lietuvoje! Džiaugiamės ir dėkojame merginoms!

AČIŪ vadovei – Eglei Vžensniauskaitei!…

Kartu į PERGALES! FK PANEVĖŽYS!

Futbolininkai vaikystės šventėje

FK Panevėžys atstovai šiltą ir saulėtą penktadienio popietę dalyvavo Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namuose surengtoje šventėje Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti – „Po vaikystės sparnu …“.

Mantas Savėnas bei Jonas Skinderis buvo maloniai nustebinti vaikų dėmesiu ir prieš prasidedant renginiui dar spėjo paspardyti kamuolį su savo jaunaisiais draugais, neapsieita be futbolo temos – spėjo padiskutuoti apie tolimesnes varžybas ir varžovų galimybes.

Džiaugėmės jaunųjų talentų vaidinimais bei dainomis ir šventine nuotaika. Ačiū už malonų ir šiltą priėmimą Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų Direktoriui Sigitui Juodzevičiui!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: