OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Forumo dalyviai diskutavo miesto ateities klausimais

Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojas Valdemaras Jakštas dalyvavo Panevėžio kolegijos Socialinių mokslų fakulteto organizuotame forume „Panevėžys juda: mes bendrakeleiviai ar tylūs stebėtojai?“.

„Suprantu šį forumo pavadinimą, kaip retorinį klausimą ir patikinu, kad mes tikrai esame bendrakeleiviai ir tik kartu eidami galėsime toliau nueiti ir daugiau padaryti. Savivaldybė sudarydama sąlygas kolegijos studentams atlikti praktiką miesto švietimo įstaigose bei savivaldybės įmonėse, o bendradarbiaujant su Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais ir sudarydami galimybę praktikas atlikti verslo įmonėse, padėsime tvirtus pamatus jaunimui įsigyti čia specialybę, susirasti darbą ir pasilikti Panevėžyje. Būdamas regiono lyderiu Panevėžys su malonumu atveria duris mokslo bei žinių siekiančiam regiono jaunimui“, – sveikindamas forumo dalyvius ir svečius sakė mero pavaduotojas V. Jakštas.

Forume, kuriame dalyvavo virš septyniasdešimt Panevėžio kolegijos Socialinių mokslų fakulteto socialinių partnerių, mintimis apie socialinių mokslų vaidmenį skaitmenizacijos ir robotizacijos eroje dalinosi Kauno technologijos universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanas dr. Ainius Lašas, Pasvalio rajono meras Gintautas Gegužinskas, „Citadele“ banko Panevėžio filialo valdytojas  Deividas Norkūnas, Panevėžio kolegijos Socialinių mokslų fakulteto dekanė dr. Rasa Glinskienė, Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius, Panevėžio kolegijos direktorius dr. Gediminas Sargūnas.

Panelinę diskusiją moderavo LRT  žurnalistė Jurgita Čeponytė.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *