Fotografė Živilė Večiorkutė: intriguojantis fotoprojektas tapo vasaros hitu

Mindaugas Jonušas

Gėlių salonas Glamelija netikėtai tapo – novatoriškiausia įmonė, kuri nenustoja stebinti. Sparčiai vykdydama fotoprojektus, pakerėjo jau ne tik Lietuvos rinką. Originalumas ir gebėjimas stebinti bei nuolatinis tikslo siekimas į komandą atviliojo ne vieną profesionalą.

Viena tokių – fotografė Živilė Večiorkutė, kuri jau spėjo įgyvendinti ne vieną įmonės kurtą fotoprojektą. Apie netikėtumus ir projektų užkulisius kalbiname nesenai „Nuotakos“ projektą įgyvendinusią talentingąją fotografę Živilę Večiorkutę.

Ką jums reiškia, kaip fotografei  šie projektai?

Man tai reiškia tobulėjimą, naujų iššūkių priėmimą, savęs kaip asmenybės ugdymą. Ir galiausia – dirbu profesionalų komandoje ir pati tokia tampu.

Kokie netikėtumai laukė fotosesijoje?

Šį kartą netikėtumas buvo toks: per skubėjimą su komanda nesusikalbėjome dėl modelio šukuosenos. Teko viską daryti ekspromtu. Bet viskas išėjo į gera.

Kodėl, jūsų nuomone, verta būti komandoje?

Nes tai ugdo mane kaip asmenybę, plečia akiratį. Suteikia patirties profesinėje veikloje. Taip pat sutikau daug nuoširdžių, atsidavusių žmonių kuriems patinka (veža) tai, ką mes kuriame.

Ką dar netikėto esate numatę?

Esame numatę fotoprojektą   „Gėlių karalienė” kurį greitu metu įgyvendinsime ir jis tikrai jus nustebins prabanga ir netikėtumais.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: