Fotografų stovykloje „Užfiksuok“ vyksta parengiamieji darbai

Šią savaitę fotografų stovykloje „Užfiksuok“ pradėti parengiamieji darbai: ruošiama mokymų klasė, paruošta rytinės mankštos teritorija, išbandyta modelių fotosesija.

Primename visiems, kad liepos 29-31 d. d. fotografai kviečiami į kursus-stovyklą pradedantiesiems ir pažengusiems. Foto stovykla vyks „Upulupu“ sodyboje Panevėžio rajone.

Stovyklos metu fotografai susipažins su fotoaparato valdymo teorija ir praktika, nuotraukų koregavimu (Lightroom pradmenys), reportažine ir žanrine fotografija bei socialinių tinklų marketingo pagrindais.

Stovykloje vyks fotosesija su modeliais, reklaminės daiktų fotografijos dirbtuvės, orientacinis žygis bei galimybė mokytis fotografuoti fejerverkus.

Kursuose-stovykloje fotografavimo teorijos ir praktikos pagrindais dalinsis profesionalus fotografas Egidijus Rupeika, kuris jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai užsiima fotografijos verslu. Pasak Egidijaus – pagrindinis tikslas bus išmokyti jaunuosius fotografus „pamatyti šviesą“.

Su socialinių tinklų (Instagram ir facebook) marketingo pagrindais supažindins Meda Maceikienė (Intero Gym vadovė, ZUMBA instruktorė), kuri turi daugiau nei dešimties metų patirties verslo vystyme.

Stovyklos organizatoriai tikina: žinių bus daug ir daug pramogų!

Stovykla skirta tiems, kurie nori pažinti fotografiją ir jos gudrybes!

Foto stovykloje laukiami fotografai nuo 14 iki (amžius neribotas) metų.

Būtina į kursus-stovyklą atsinešti fotoaparatą.

Plačiau apie renginį čia.

Stovykla vyks liepos 29 – 31 dienomis.

Kursų stovyklos kaina 120 Eur. Į kainą įskaičiuotos dvi nakvynės stovykloje, maitinimas (3 kartai per dieną).

Stovyklą remia Aukštaitijos naujienų portalas AINA.LT


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: