Nuotraukos (V. Černiausko) TV3

Futbolą žaidžiančios močiutės susirungs su „Lietuvos talentų“ teisėjais: kas išplėš pergalę?

TV3 projekto „Lietuvos talentai“ žiūrovai kiekvieną sekmadienį regi vis naujas, skirtingai nuostabias būsimas žvaigždes – jų gausu bus ir šį sekmadienį. O ypatingo dėmesio šiandien sulauks futbolą žaidžiančios… močiutės.

Futbolo klubo „Sudūvos močiutės“ rodo pavyzdį jaunimui – spardo kamuolį, daug keliauja ir kitus užkrečia aktyvia savo gyvensena. Tuo netrukus užsikrės ir „Lietuvos talentų“ teisėjai.

Komandos kapitonė Ramutė Kartavičienė pasakos, kad komanda iš pradžių žaidė futbolą su poroloniniu kamuoliu. Toks kamuolys yra lengvas, todėl niekaip negali sužeisti. Vėliau senjorės nusprendė ieškoti trenerio, kuris padėtų šia veikla užsiimti rimčiau bei iš tiesų išmokytų žaisti futbolą. „Nė viena nesame profesionalė“, – pasakos veikli senjorė Ramutė, kuri į komandą priima tik močiutes, dabar jau žaidžiančias su įprastu kamuoliu.

Radus trenerį, močiutės pradėjo dalyvauti futbolo močiučių čempionatuose. R. Kartavičienė – itin organizuota komandos kapitonė, 29 metus ištarnavusi policijoje ir priklausiusi tarptautinei policijos asociacijai. Todėl senjorė nusprendė suorganizuoti ir Marijampolės „Sūduvos močiučių“ kelionę – taip komanda išvyko į pirmąjį tarptautinį futbolo turnyrą Maljorkoje.

„Rezultatai buvo nesvarbūs. Mes pirmosios iš Lietuvos išdrįsome sudalyvauti tokiame tarptautiniame turnyre. O į televiziją atvykome prisistatyti ir linksmai pažaisti futbolą su televizijos žvaigždėmis“, – džiaugsis marijampolietė R. Kartavičienė.

„Lietuvos talentų“ vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys pasiūlys močiutėms scenoje pažaisti futbolą. Prisijungti prie žaidimo ir rungtyniauti vedėjai pakvies ir šou teisėjus. Pasiūlymu susigundys Justinas Jankevičius ir Marijonas Mikutavičius – pastarasis yra ypač aistringas futbolo gerbėjas. Kuriai komandai seksis geriau?

„Labai noriu pasakyti „ačiū“ už gyvą priminimą, kad laimė yra veiksmažodis. Ir kad negalima sėdėti, bambėti ir laukti, kol kas nors ką nors atneš, pradžiugins ar pavers laimingu. Tik pats save žmogus gali padaryti laimingu. Kito recepto nėra. Ačiū už jaunystę, gyvą ir šviežią kraują bei entuziazmą. Tai yra fantastika“, – senjores sužavėta girs I. Jankauskaitė.

Nuotaikingas futbolo močiučių pasirodymas „Lietuvos talentuose – jau šį vakarą, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: