P. Židonio nuotr.

Futbolo klubas „Panevėžys“ nugalėjo „Jonavą” rezultatu 4:0

Futbolo klubas „Panevėžys“ „Optibet A lygoje“ iškovojo jau penktą pergalę per septynis mačus. Tai buvo didžiausiu skirtumu pasiektas laimėjimas šiame sezone – 7-ajame ture 4:0 (1:0) buvo 10-ąją vietą užimanti „Jonava“.

Čempionate pirmaujančios Aukštaitijos sostinės komandos sąskaitoje šiuo metu yra 17 taškų ir vos vienas praleistas įvartis.

Tiesa, rungtynės nebuvo tokios lengvos kaip gali parodyti rezultatas. Iki pirmojo įmušto įvarčio 40-ąją minutę panevėžiečiai vos du sykius rimčiau pagrasino varžovų vartamas – Wandersono Melo smūgį galva ir Pijaus Širvio bandymą atrėmė „Jonavos“ vartininkas.

Ledus pavyko pralaužti standartinės padėties metu: Jeffrey Sarpongas pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o ten nuo varžovo atitrūkęs W. Melo taikliai smūgiavo vienu lietimu. Antroje kėlinio pradžioje puikią progą turėjo Elivelto, tačiau brazilo smūgį neutralizavo Martynas Matuzas.

Panevėžiečiai pergalingą pamatą pasiklojo per paskutinį pusvalandį. Gražios atakos metu savo pirmą įvartį „Panevėžyje“ 61-ąją minutę įmušė Mitaras Čukovičius, 82-ąją minutę – savo paties uždirbtą baudinį realizavo Elivelto.

Tašką šiame mače 90-ąją minutę padėjo pirmą sykį šiemet „Optibet A lygoje“ pasirodęs saugas Domantas Vaičekauskas – galingas 18-mečio smūgis nepaliko vilčių varžovų vartų sargui. Tai buvo pirmasis D. Vaičekausko įvartis Lietuvos čempionate.

„Panevėžys“ gali šiek tiek atsikvėpti – artimiausia akistata įvyks po savaitės. 8-ojo turo susitikimas su FA „Šiauliai“ futbolininkais svečiuose įvyks balandžio 16 dieną 15 val.