Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2015-06-19

G.Latvėnaitės pasivažinėjimas riedlente baigėsi trauma

20-ąjį sezoną žiūrimiausia televizija LNK pradeda su ypatinga premjera – lietuvišku serialu „Visi vyrai – kiaulės“. Šmaikščios ir gyvenimiškos istorijos filmavimai tik per plauką neatidėti neribotam laikui. Viena iš pagrindinių šio serialo aktorių Gintarė Latvėnaitė prieš pat filmavimus stipriai susižeidė. Ji iš ligoninės buvo išleista su rankos įtvaru. „Buvo gražus sekmadienio vakaras, todėl su vyru išėjome pasivažinėti riedlente Vingio parke. Netikėtai ji išsprūdo iš po mano kojų. Tuomet laukė kelionė į traumatologinį“, – pasakojo „Visi vyrai – kiaulės“ žvaigždė G.Latvėnaitė.

Aktorė važinėti riedlente pradėjo dar vaikystėje, bet šį ekstremalų sportą įvaldė tik dabar. „Vaikystėje pabandžiau ir nukritau. Tuomet riedlentę teko atiduoti. Aišku, tuo metu kritimai buvo kitokie, kaulai lankstesni. O dabar svarbiausią pamoką išmokau – niekuomet nepamiršti dėvėti apsaugų. Jei būčiau buvusi su jomis – man nieko nebūtų nutikę“, – sakė smarkiai ranką susitrenkusi moteris.

LNK serialo „Visi vyrai – kiaulės“ aktorė G.Latvėnaitė prisipažino, kad trauma nuo tolimesnių pasivažinėjimų jos tikrai neatgrasė. „Nežinau kas būtų atsitikę su filmavimais, jei mano ranka iš tikrųjų būtų sulūžusi, todėl labai džiaugiuosi, kad išsisukau tik stipriu sumušimu. Nepaisant to, šios pramogos atsisakyti tikrai neketinu. Tiesiog, būsiu žymiai atsargesnė, ir riedėsiu tik dėvėdama apsaugas“, – pasakojo aktorė.

„Visi vyrai – kiaulės“ – jau greitai, 20-ąjame LNK sezone.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: