G. Liaudanskas-Svaras prisiminė paauglystės laikus: „Nenorėjau būti kitoks nei visi“

Aktyvus visuomenės veikėjas, grupės „G&G Sindikatas“ lyderis Gabrielius Liaudanskas-Svaras prisiminė nelengvus paauglystės metus, kai noras išsiskirti iš minios buvo toks didelis, kad pastūmėjo jį imtis veiklos, kuri tęsiasi iki šių dienų.

„Kaip parodė pastarasis laikmetis, kiekvienas muzikantas turi turėti planą B, o dar geriau planą B, C ir D. Rankdarbiai mano hobis turbūt dar nuo mano pankroko laikų. Nuo tada, kai Pilies gatvėje paauglystėje leisdavau laiką, kai atsirado trafaretai ir su jais buvo piešiama ant drabužių. Ir tarp viso to pankuojančio jaunimo būdavo kurie turi labiau pasiturinčius tėvus ar giminių užsienyje. Ir jiems laikas nuo laiko atsiųsdavo unikalių drabužių. Deja, aš neturėjau nieko, kas man tuo klausimu padėtų”, – šį vakarą LNK laidoje „Šeškinės 20“ atviraus Svaras.

Tačiau vaikinas nusprendė imtis veiksmų ir tai, ko taip troško, pradėjo gaminti pats. Pasitelkęs gyvenimišką patirtį Gabrielius nusprendė unikaliems marškinėliams pasigaminti panaudoti automobilių dažus. „Gatvės gyvenimas išmoko būti apsukriam. Išmoksti ne tik reaguoti į situaciją, bet ir joje veikti. Nuėjau į galanterijos parduotuvę, nusipirkau marškinėlius, tuomet nuėjau į automobilių skyrių ir nusipirkau dažų, kuriuos mano bočelis naudodavo moskvičiui prieš techninę apžiūrą nupurkšti. Tuomet nusipirkau savo mėgstamiausios grupės nuotrauką, iš jos išsikirpau logotipą ir užsipurškiau ant marškinėlių. O visiems gyriausi, kad man juos atsiuntė iš Amerikos. Nenorėjau būti kitoks nei visi“, – laidoje „Šeškinės 20“ pasakos Gabrielius.

Nors planas puikiai pavyko, Gabrielius tikrąją istoriją slėpė nuo visų draugų, o jiems sužinojus tiesą, sulaukė netikėtos reakcijos. „Vienąkart, gaminantis kažkokius marškinėlius, mane pagavo. Galvojau, kad dabar mane sules. Tačiau viskas įvyko kitaip nei tikėjausi. Draugas sakė, ar gali padaryti ir man? Žinoma, tam neturėjau pinigų, todėl jis pasiūlė sumokėti. Man buvo gal 14–15 metų, galvojau, o geras. Tuo užsiimu iki šiol, tik, žinoma, jau visai kitokia jų pagaminimo technologija“, – pasakos Gabrielius.

Laidoje svečiuosis ir puikiai žinomi muzikos prodiuseriai Deivydas Zvonkus bei Stanislavas Stavickis-Stano. Jie ne tik nestokos humoro, bet ir dalinsis išskirtinėmis istorijomis, su kuriomis teko susidurti gyvenimo kelyje. Nepraleiskite – jau šį vakarą, 20 val., LNK laida „Šeškinės 20“, tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: