G. Šileikis į Seimą kandidatuos su Lietuvos laisvės sąjunga (liberalais)

Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) kandidatų į šių metų Seimą sąrašą papildė politikas Gintaras Šileikis, kandidatuosiantis Panevėžio Vakarinėje apygardoje.

“Liberalai šiandien ypač reikalingi Lietuvos aktyviame politiniame gyvenime. Ryškus liberalų balsas ir aiški liberalios valstybės vizija, pagarba žmogaus teisėms, jo orumui, bei strateginis valstybės planavimas ir racionalus žvilgsnis į ekonomiką, finansus, saugumą ir gerovę, šiandien Lietuvos žmogui ir valstybei būtinas kaip gaivus oras.

Manau, kad Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai), vadovaujami Artūro Zuoko, yra kupini idėjų ir žino sprendimus – ir yra būtent ta komanda, kuri gali užtikrinti, kad programiniai prioritetai – 1450 eurų vidutinis atlyginimas iki 2020 metų, nuosekliai didinamas MMA ir pensijos – bus įgyvendinti”, – sakė G. Šileikis.

Jis pabrėžė, kad Seime turi dirbti ryžtingi, atkaklūs, kūrybingi žmonės, gebantys atstovauti, ginti ir kovoti dėl panevėžiečių ir kitų rinkėjų siekių, interesų ir lūkesčių.

G. Šileikis tris kadencijas dirbo Seime, buvo Utenos apskrities viršininko pavaduotojas, ilgametis Panevėžio miesto savivaldybės tarybos narys, Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojas. Apdovanotas Lietuvos nepriklausomybės medaliu, Norvegijos Karalystės Karališkuoju ordinu “Už nuopelnus”.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: