Gabija – apie šio sekmadienio pasirodymą „X faktoriuje“: „Su kitais dalyviais gavome po dvi dovanėles“

Šį vakarą – ypatingai svarbus „X faktoriaus“ finalas. Jo metu paaiškės penki dalyviai, kurie TV3 projekte tęs kovą toliau ir gruodžio 26 d. pasirodys didžiajame superfinale. Pagrindinis šou prizas jau beveik pasiekiamas ranka  – nugalėtojas bus apdovanotas ne tik 15 tūkst. eurų, bet ir žiūrovų simpatijomis.

Šįkart dalyviai scenoje atliks po dvi dainas, todėl savaitė jiems prabėgo kaip niekada intensyviai.

Vakarui ypatingai ruošiasi projekto pažiba Gabija Aleknavičiūtė. Balsingoji šou dalyvė šią savaitę nusifilmavo labdaringame TV3 kalėdiniame koncerte. Mergina sako, kad prisidėti prie gerų darbų jai visada labai malonu.

„Prieš Kalėdas visi lekiame ir skubame, tačiau pamirštame paprastus ir gerus darbus. Dalintis gerumu yra labai gera. Labai smagu, kad šiame koncerte dainuosiu ir aš. Labai myliu Kalėdas, tačiau šiais metais nė nepastebėjau, kaip jos atėjo“, – sako Justės Arlauskaitės-Jazzu mokinė.

Kalėdos Gabijai yra gražiausia metų šventė, kurią mergina švenčia su šeima. Tačiau šį kartą šventė visai kitokia – Gabija nė neturėjo kada namuose papuošti eglutės. Dabar jos gyvenime svarbiausia yra dalyvavimas „X faktoriuje“ ir tikslo siekimas.

„Atrodo, kad paroje trūksta valandų, tačiau dėl to visai neliūdžiu. Nors Kalėdos dar neprasidėjo, tačiau aš ir kiti dalyviai gavome po dvi dovanėles – dvi dainas. Tikrai yra ką veikti, galva plyšta. Laikas projekte yra labai įtemptas. Tačiau noras eiti link tikslo ir motyvacija yra begalinė. Dirbame ir einame toliau“, – sako Gabija.

Kaip seksis Gabijai? Ar teisėjų giriama mergina papuls į projekto superfinalą? Tai sužinosime jau šį vakarą, tiesioginės transliacijos metu.

„X faktorius“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: