AINA.LT nuotr.

Gaisras Ramygaloje pareikalavo 25 metų moters gyvybės

Ketvirtadienio vakare Panevėžio rajone Ramygalos miestelio pakraštyje Parko gatvėje esančioje sodyboje, kurioje buvo supirkinėjami metalai, kilęs gaisras pareikalavo jaunos moters gyvybės. Ugniagesių duomenimis, pranešimas apie gaisrą buvo gautas 19.49 valandą, o po trijų minučių į įvykio vietą jau vyko Ramygalos ugniagesių komandos vyrai.

Pagal pirminius pranešimus, atvykus ugniagesiams medinis dviejų aukštų namas buvo uždūmintas, tačiau atviros ugnies nesimatė. Į vidų patekę ugniagesiai iš antrame aukšte esančio buto išnešė apdegusią ir dūmais apsinuodijusią 1997 metais gimusią moterį, kuri dėl 2-ojo ir 3-iojo laipsnio kūno nudegimų buvo nuvežta į Panevėžio ligoninę, tačiau prieš pat 21.30 valandą mirė.

Kaimynai teigė, kad šiek tiek vėliau namas jau liepsnojo atvira liepsna, tačiau jie tikino neįsivaizduojantys nuo ko galėjo kilti gaisras, nes namas neseniai buvo renovuotas. Jie tikino, kad žuvusios moters beveik nepažinojo, nes ji čia gyveno neilgai. Žmonės prasitarė, kad sodybos savininkui priklauso ir netoli nuo Ramygalos esanti ir ekologine katastrofa gresianti apleista ferma.

Kaimynų teigimu, sodybos savininkas ketvirtadienį buvo išvykęs į savo artimos giminaitės laidotuves Kėdainiuose, o namuose buvo likusi jo draugė, kuri neva į Ramygalą persikėlė iš Panevėžio. Taigi iš vienų laidotuvių nespėjusio grįžti žmogaus laukia kitos laidotuvės.

Penktadienį iš ryto kalbintas Panevėžio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Arūnas Blaževičius apie gaisrą Ramygaloje nieko negalėjo pasakyti, nes, anot jo, kaip tik ketvirtadienio vakarą labai blogai veikė radijo ryšys ir jis iš pranešimo nuotrupų jis negalėjęs suprasti kas įvyko.

Nieko nepavyko išsiaiškinti ir Ramygalos ugniagesių komandoje, nes į budėjimą buvo stojusi nauja pamaina. Tebuvo žinoma, jog gaisrą gesinusi pamaina į įvykio vietą išvyko 19.52 valandą.

Panevėžio apskrities Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė Vilma Vaiginytė sakė, kad į gaisravietę Ramygaloje buvo pasiųstos dvi ugniagesių autocisternos iš Panevėžio miesto, dvi – iš Panevėžio rajono.

Apie gaisro eigą ji informacijos neturėjo, o pasiteiravus, nuo ko galėjo jis kilti, pareiškė, kad tyrėjai jau išvykę to aiškintis į įvykio vietą. V.Vaiginytės teigimu, tyrimui vienos dienos gali ir nepakakti.

Ramygaliečiai apie kilusį gaisrą neturėjo faktiškai jokių versijų, nors užsiminė, kad tiek apleistoje fermoje, tiek kažkur pamiškėje, tiek pačioje sodyboje buvo deginami laidai, pjaustomi katalizatoriai. Kažkokia keršto versija jie tikino netikintys.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: