Gali keistis abu Panevėžio mero pavaduotojai…

Gintautas Subačius

Po Seimo rinkimų Panevėžio miesto valdžios rūmuose gali pasikeisti visas mero Ryčio Mykolo Račkausko pavaduotojų korpusas. Įkandin į Seimą išrinkto valstiečio vicemero Deivido Labanavičiaus į Vilnių sparnus gali pakelti ir kitas mero pavaduotojas Liberalų sąjūdžio atstovas Valdemaras Jakštas.

Pradėjus aiškėti Seimo rinkimų rezultatams Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų, Liberalų sąjūdžio ir Laisvės partijos vadovai pradėjo derybas dėl bendros valdančiosios koalicijos kūrimo. Liberalai iš karto nusitaikė į tris ministerijas, tarp kurių minima ir Aplinkos ministerija. Panevėžio miesto savivaldybės koridoriuose kalbama, jog vienas iš realiausių kandidatų vadovauti šiai ministerijai arba bent užimti viceministro postą yra beveik trisdešimt metų aplinkosaugos sistemoje dirbęs, beveik tris metus Panevėžio miesto valdžios vairą laikęs 62 metų panevėžietis V.Jakštas.

Pats V.Jakštas tikino, kad pradėtos derybos dėl koalicijos yra tik kalbos po pirmos nakties. Anot jo, kol nesuderintos visų partnerių pozicijos apie konkrečius postus kalbėti dar anksti. Politikas per kelis kartus kategoriškai paneigė, kad jam buvo siūlytas ar žadėtas Aplinkos ministro portfelis. Anot jo, negalėjo būti ir kalbos apie viceministro kėdę, nes iš pradžių paskiriamas ministras, o tada jis renkasi savo komandą.

V.Jakštas tikino, kad jau esantis tokio amžiaus, jog nė neketinantis galvoti ar diskutuoti, kas būtų jeigu būtų. Jis tikino, jog kažką svarstytų tik tada, jei gautų pasiūlymą.

Jei visgi gandai savivaldybėje pasitvirtintų, liberalai vicemero posto neprarastų, nes jis suderėtas koalicijos sutartyje. Jei situacija pasisuktų panašia linkme vietoje V.Jakšto į tarybą patektų ilgametė politinė, ne kartą vicemerės pareigas ėjusi buvusi žurnalistė ir redaktorė Zita Kukuraitienė.

V. Jakštas tikino, jog svarstytų tik tada, jei gautų pasiūlymą. (Facebook Panevėžio liberalai nuotr. ).


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: