Galimybių pasą bus galima gauti ir Panevėžio rajono savivaldybėje

Panevėžio rajono savivaldybė prieigų prie internetinės bankininkystės neturinčius rajono gyventojus kviečia rugsėjo 3 dieną nuo 9 iki 16.30 valandos atvykti į rajono savivaldybę ir gauti galimybių pasą. Neturintiesiems galimybių atvykti į Panevėžį rekomenduojama kreiptis į vietos seniūniją, kad ši organizuotų transportą žmonėms atvežti į rajono centrą. Su savimi užtenka turėti savo tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Rajono savivaldybės gydytoja Renata Valantinienė patikino, kad gyventojai galimybių pasus savivaldybėje galės atsiimti tik vieną minėtą dieną. Anot jos, šalies mastu buvo atrinkta dešimt pilotinių savivaldybių, tarp kurių pateko ir Panevėžio rajonas. Tą dieną į savivaldybę atvyks Registrų centro atstovas, kuris ir išduos galimybių pasus.

R.Valantinienė patikslino, kad galimybių pasai išduodami po antros „Pfizer“ ar „Moderna“ vakcinos dozės praėjus savaitei, po vienintelio „Janssen“ skiepo praėjus dviems savaitėms, iš karto po dviejų „AstraZeneca“ vakcinos skiepų, persirgus COVID-19 liga bei turintiems neigiamą mokamo PGR testo rezultatą.

Panevėžio miesto savivaldybėje žmonės galimybių paso gauti negalės. Tai patvirtino Sveikatos poskyrio vedėjas Mindaugas Burba ir sakė, kad į Panevėžio rajono savivaldybę atvyksta Registrų centro žmonės, į kuriuos galės kreiptis bet kurios savivaldybės gyventojai, o taip pat ir panevėžiečiai. Anot jo, Panevėžyje veikia Registrų centro padalinys, kuriame žmonės galimybių pasus gali išsiimti bet kurią dieną.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: