Lietuvos naujienos - Sveikata - 2021-03-24

Galingiausi Aleksandrito lazeriniai plaukų šalinimo aparatai: GentleLase Pro ir GentleMax Pro

Viena iš dažniausiai moteris kamuojančių problemų yra nepageidaujami plaukeliai įvairiose lengvai pastebimose kūno vietose: virš viršutinės lūpos, pažastų srityje, ant kojų ir bikini zonoje. Nepageidaujamas ar padidintas plaukuotumas neretai sukelia nemenką diskomfortą paplūdimiuose, baseinuose ar kitose pramogų ir laisvalaikio vietose – sporto ar SPA centre.

Neretai nepageidaujami plaukeliai erzina ir todėl, kad jų depiliacijai reikia skirti daug laiko ir pastangų, o kur dar dėl nuolat įauginėjančių plaukelių kylančios infekcijos, bėrimai ir odos dirginimas.

Šiandien, kai pasaulis taip sparčiai tobulėja technologijų srityje, svajonė apie nuolat glotnią odą gali lengvai virsti realybe, atliekant depiliaciją galingiausiais Aleksandrito lazeriniais plaukų šalinimo aparatais: GentleLase Pro ir GentleMax Pro.

Kaip veikia plaukų šalinimas lazeriu?

Plaukų šalinimas lazeriu – tai ilgalaikį efektą suteikianti procedūra, kurios metu plauko folikulą naikina lazerio šviesos skleidžiama energija. Plauko folikule esantis melaninas sugeria lazerio šviesos skleidžiamą energiją, kuri sudegina plauko folikulą ir taip naikina ne tik patį plauką, bet ir ląsteles, atsakingas už plauko ataugimą.

Įprastai plaukų naikinimo lazeriu veiksmingumas priklauso nuo lazerio skleidžiamos šviesos bangos ilgio bei plaukų šalinimo lazerio galingumo. Bangos ilgis bei lazerio tipas nusako, kaip stipriai lazerio šviesa absorbuojasi į plauko melaniną (rudą spalvą). Tačiau jeigu lazeris yra per silpnas, plaukeliai pašalinami tik paviršiuje – laikui bėgant šie vėl atauga, o procedūra nesuteikia norimo rezultato.

Tiesa, vienos tokios plaukelių šalinimo procedūros siekiamiems rezultatams nepakaks. Įprastai po pirmosios procedūros netenkama apie 20% nepageidaujamų plaukelių. Jei norite pasiekti maksimalų rezultatą, jums prireiks nuo 4 iki 8 procedūrų kurso. Geriausia, kad nuo vienos iki kitos procedūros praeitų bent mėnesis laiko. Be to, lazerio šviesa veikia tik aktyviojo augimo fazėje esančius plaukelius, todėl miego fazėje esantys plaukeliai lieka nepažeisti. Norint sulaukti ilgalaikio plaukelių šalinimo efekto, svarbu kartą per metus atlikti profilaktiškas procedūras – taip bus sunaikinti ir tie plaukeliai, kurie buvo miego fazėje. 

Svarbu paminėti, kad procedūros efektyvumui įtakos turi ir paciento odos tipas, plauko spalva, jo storis, šaknų gylis ir žmogaus genetinė bei endokrininė sistema. Pačių efektyviausių rezultatų pavyks pasiekti šviesios odos ir tamsių plaukų savininkams.

Kuo skiriasi GentleLase Pro ir GentleMax Pro lazeriniai plaukų šalinimo aparatai nuo kitų Aleksandrito lazerių?

Prieš atliekant lazerinę depiliaciją, labai svarbu pasirinkti tinkamą lazerį: jo galingumą ir skleidžiamos šviesos bangos ilgį, nes ne visi lazeriai suteikia vienodą efektą. Įprastai geriausias efektas pasiekiamas naudojant būtent GentleLase Pro ir GentleMax Pro Aleksandrito lazerius, kurie pasižymi savo galingumu ir rinkoje laikomi auksiniu standartu lazerinėje depiliacijoje.

Šių lazerinių aparatų skleidžiama šviesos banga, kurios ilgis yra 755 nm, ji turi didžiausią reobsorbciją į plauko melaniną, todėl efektyviai sunaikina plauko folikulus. Pasirinkus lazerius, kurie skleidžia kito ilgio šviesos bangas, šios bangos veikia kitaip, todėl gaunamas kitoks efektas, dažnu atveju, kaip ir atlikus depiliaciją vašku ar kitomis priemonėmis.

Lazerinės depiliacijos efektyvumas taip pat priklauso nuo lazerio galingumo. Lazerinis plaukų šalinimo aparatas kaip GentleLase Pro ar GentleMax Pro yra iki 11 kartų stipresnis už kitus lazerius. Šių galingumas siekia net 17,6 kW. Tokia lazerio galia užtikrina visišką plaukelių sunaikinimą tiek paviršiuje, tiek gilesniuose sluoksniuose. Atliekant procedūrą su mažesnio galingumo lazeriu, ilgalaikio efekto nepasiekiama ir plaukeliai laikui bėgant atauga.

Kartais gali atrodyti, kad kuo galingesnis lazeris, tuo stipriau bus jaučiamas odos dirginimas. Tiesa ta, kad plaukų naikinimas lazeriu yra visai neskausmingas, nes lazeriuose yra integruota moderni šaldymo sistema. Ši sistema skleidžia šaldančią srovę, vėsinančią freono dulksną, todėl procedūros metu ant odos juntamas ne skausmas ir dilgčiojimas, bet šaldantis pojūtis.

Estetinės medicinos gydytojai profesionalai pastebi, kad plaukų naikinimas lazeriu yra ne toks veiksmingas, kai oda yra įdegusi, todėl bent mėnesį prieš depiliaciją lazeriu ir po jos nerekomenduojama mėgautis saulės voniomis ar eiti į soliariumą ir būtina naudoti apsauginį kremą. Taip pat patartina šią procedūrą atlikti šaltuoju metų laiku, kai saulės spindulių yra žymiai mažiau.

Visgi, Aleksandrito lazeris GentleMax Pro už kitus yra pranašesni tuo, kad jie taip pat gerai naikina plaukelius ir nuo įdegusios odos. Naudoti šiuos plaukų šalinimo lazerius galima net ir naikinant plaukelius nuo įdegusios odos sričių.

Būtent šių lazeriai yra labai greiti, todėl procedūra atliekama labai itin greitai, nesukeliant jokio skausmo. Plaukelių šalinimas lazeriu yra išties veiksminga procedūra, užtikrinanti ilgalaikį poveikį – naudojant šiuos lazerinius plaukų šalinimo aparatus GentleLase Pro ir GentleMax Pro pašalinama net iki 95 % visų nepageidaujamų plaukelių.

Kurioms kūno vietoms tinkamas plaukų naikinimas lazeriu?

Lazerinė depiliacija yra labai universali procedūra, nes šiuo būdu galima pašalinti plaukelius beveik nuo visų kūno sričių: pradedant veido zona ir baigiant kojų sritimi. Žinoma, yra keletas išimčių: akių vokai ir sritis aplink akies obuolį – tai vietos, nuo kurių plaukeliai lazeriu negali būti šalinami.

Vertėtų paminėti ir tai, kad plaukų naikinimas lazeriu yra skirta visiems, norintiems išvengti nuolat įauginėjančių plaukelių keliamų problemų, trokštantiems atsisveikinti su nepageidaujamais plaukeliais visam laikui ar siekiantiems sutaupyti laiko, pastangų ir net pinigų. Be to, gautas rezultatas padeda pajusti didesnį pasitikėjimą savimi ir gelbsti nepatogiose situacijose.

Sudie, nepageidaujami plaukeliai!

Jei kažkada noras atsisveikinti su nepageidaujamais plaukeliais atrodė tik kaip svajonė, šiandien tai lengvai gali virsti realybe atlikus plaukų šalinimo lazeriu kursą. Tai ilgalaikį efektą suteikiančios procedūros, kurios leidžia mėgautis glotnia oda, padeda išvengti nemalonių situacijų ir gelbsti nuo nuolat įauginėjančių plaukelių keliamų problemų.

Tiesa, ne visi plaukų šalinimo lazeriai yra vienodai efektyvūs. Trokštantiems pasiekti maksimalių rezultatų estetinės medicinos profesionalai rekomenduoja rinktis Aleksandrito plaukų šalinimo lazerius GentleLase Pro ir GentleMax Pro.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: