„Galiūniukai-2018“

Gruodžio 17 dieną  Panevėžio „ Ąžuolo“ progimnazijos sporto salėje rinkosi stipriausi 3-4 klasių berniukai. Vyko tradicinis sporto renginys „ Galiūniukų“ konkursas.

Ketvirtoms  klasėms atstovavo po tris stipriausius galiūniukus, o trečiokams po du.  Penkiolika berniukų varžėsi trijose rungtyse: kimštinio kamuolio nešimo greičiui, kimštinio kamuolio metimo, virvės traukimo.  Jaunuosius sportininkus aktyviai palaikė klasės draugai, mokytojos.  Galiūniukai kovojo dėl taurės, kurią įsteigė mokyklos direktorius Remigijus Glinskis.

Varžyboms teisėjavo pradinių klasių mokytoja Miglė Ruzienė, kūno kultūros mokytojai Raimundas Povilonis , Vilma Šimoliūnienė. Pertraukų metu šoko ir dainavo mokytojos Jūratės Laučienės 3a klasės  mokinukės.

Po atkaklios kovos paaiškėjo nugalėtojai. Trečiąją vietą laimėjo 4b klasės mokinys Faustas Mincė. Antrąją vietą iškovojo 4a klasės mokinys Arnas  Grubinskas. 4b klasės mokinys Nojus Vasiliauskas aplenkė savo varžovus ir pelnytai iškovojo taurę. Tapo 2018 metų Panevėžio  „ Ąžuolo“ progimnazijos  galiūniuku. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, gaiviaisiais gėrimais , prizininkai medaliais, taurėmis.