Panevėžio gamtos mokyklos nuotr.

Gamtos mokykla skelbia gerąją naujieną paukščiams –sumeistrauti nauji namai!

Naminių pelėdų, varnėnų, čiurlių, visų rūšių zylių, bukučių, raudonuodegių dėmesiui – Panevėžio gamtos mokyklos paskelbtoje inkilų gaminimo akcijos „Padovanok namus sparnuočiui“ inkilų parodoje puikuojasi net 151 naujutėlaitis inkilas. Jums skirti namai  pagaminti iš gero storio lentų ar medžio stuobrio, sandarūs, tinkamų išmatavimų, lengvai pritvirtinami prie medžių. Balandžio pradžioje šie inkilai bus iškelti Panevėžio miesto ar priemiesčių rajonuose, artimiausiuose miškuose, tad prašome atidžiai žvalgytis ir rezervuoti sau pagal dydį tinkamus namus.

Labai džiugu, kad tradicinėje inkilų gaminimo akcijoje  „Padovanok namus sparnuočiui“,  ir šiais metais dalyvavo gausus gamtos mylėtojų būrys – pagaminta 151 naujas inkilas. Daugiau nei  130 inkilų sukalė  vaikai kartu su jiems  talkinusiais  suaugusiais. Meistrelius geram darbui  telkė  ir rengė 62 Panevėžio miesto ir rajono mokytojai 37 švietimo įstaigose. Labai aktyviai akcijoje dalyvavo ir pristatė daugiausiai inkilų Panevėžio pradinė mokykla, „Vilties“ progimnazija, Kazimiero Paltaroko gimnazija, lopšeliai – darželiai „Draugystė“ ir  „Žibutė“.  Panevėžio teatro „Menas“ kolektyvo nariai akcijai pagamino 11 inkilų ir taip paminėjo  Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.  

Dėkojame visiems dalyvavusiems akcijoje, inkilų parodą kviečiame aplankyti Panevėžio gamtos mokykloje iki balandžio 5 d.,  antradieniais – šeštadieniais nuo 9-16 val. Tai puiki galimybė ne tik pasigrožėti meistrelių darbu, bet ir įgyti žinių apie inkilų gaminimą, ornitologų teikiamus pasiūlymus, kaip gaminti inkilą, kada ir kaip jį teisingai iškelti. Graži inkilų gaminimo akcija įprasminama geru darbu Žemei – inkilų kėlimu. Tad skelbiame gerąją naujieną, kviečiame  panevėžiečius   balandžio 6 dieną, 14 valandą įsigyti inkilą  Gamtos mokykloje, adresu Smėlynės g.171. Jūsų aplinkoje iškeltas  inkilas,  švenčiat Žemės mėnesį,  taps puikia  dovana paukščiui.

.

Rima Ivanauskienė

Panevėžio gamtos mokyklos

Vyresnioji  metodininkė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: