Gamtos mokykloje šeimos skatinamos aktyviai leisti laisvalaikį

Gamtos mokykla sėkmingai įgyvendina projektą „Mokausi sveikai gyventi“, finansuojamą Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Vienas iš programos uždavinių – telkti vietos bendruomenių šeimas, auginančias vaikus, dalyvauti sveikatingumo veiklose.

Šiltą ir saulėtą ketvirtadienio popietę į Gamtos mokyklos parką rinkosi mokyklos, Gamtininkų ir Liekupio vietos bendruomenių nariai į šventę „Už sveiką ir aktyvų gyvenimą“.

Jos tikslas – stiprinti šeimos tarpusavio ryšius, skatinti bendruomeniškumą ir ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius, puoselėti juos šeimose. Organizatoriai džiaugėsi, kad sulaukė ne tik tėvelių, vedinų savo atžalomis, bet ir juos lydinčių močiučių ir senelių. Daugiau nei trisdešimties šeimų atstovai varžėsi tarpusavyje įvairiose estafetėse – rungtyniavo pernešdami kempine vandenį, jodinėjo ant „arkliukų“, šliuožė vasaros slidėmis.

Vaikai mokėsi rungtyniauti ir žaisti komandoje su draugais, mama ar tėčiu. Gamtininkų vietos bendruomenės narės, Zumbos trenerės, parengta grupė pravedė šokio judesio pertraukėles. Jos nepaliko abejingu nė vieno šventės dalyvio.

O kol sportiškiausieji entuziastingai linksminosi varžydamiesi rungtyse, kiti ant laužo virė žolelių arbatą ir labai gardžią sriubą. Ach, kaip buvo skanu! O kaip gera visiems drauge leisti vakarą puikioje gamtinėje aplinkoje… Nelabai norėjome ir skirstytis, bet sutarėme, kad tai, kas mus vienija ir daro sveikesniais, turi būti tęsiama kitose veiklose. Mažieji su pasididžiavimu nešėsi namo padėkos raštus, liūdijančius, kad jų šeima dalyvauja projekto „Mokausi sveikai gyventi“ veikloje ir puoselėja sveikos gyvensenos įgūdžius.

 

Panevėžio gamtos mokyklos
direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Virginija Kuzmienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: