Gamtos mokykloje – susitikimai prie „Draugystės laužo“

Tris Panevėžio miesto mokyklas: Beržų ir „Ąžuolo“ progimnazijas bei Gamtos mokyklą, dalyvaujančias tarptautinėje Gamtosauginių mokyklų programoje, sieja ir daugiau bendrų veiklų. Jau treti metai šios mokyklos, pasirašę jungtinės veiklos bendradarbiavimo sutartį,  vykdo neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektus, finansuojamus Panevėžio savivaldybės lėšomis.

Prieš rudens atostogas bendraminčiai vėl susitiko Gamtos mokykloje. Mokinius,  Gamtos mokyklos bendruomenės narius ir svečius pakvietėme į susitikimą  „Pabandom iš naujo!“ su išskirtinę asmeninę patirtį turinčiu sportininku-menininku, buvusiu parkūro meistru, „Vaikų linija“ savanoriu Mindaugu Baltuška. Diskusija buvo nuoširdi, įdomi, jautri, nes palietė neigiamų socialinių veiksnių ir savižudybių prevencijos temas. Mindaugas mokiniams padovanojo savo pieštus paveiksliukus-atvirukus, papasakojo apie galimybes informacines technologijas panaudoti meninei-kūrybinei veiklai.

Saulėta popietė susirinkusius išviliojo į mokyklos parką, prie jau tradiciniu tapusio  „Draugystės laužo“. „Ąžuolo“ progimnazijos ir Gamtos mokyklos būrelio „Medžio mozaika“ mokiniai čiupo grėblius ir medžių lapai sporto aikštyne virto „kliūčių ruožais“! Mokiniai ir svečiai, susiskirstę į keturias komandas, entuziastingai dalyvavo įvairiapusėje veikloje: žaidė linksmus žaidimus, rungtyniavo estafetėse, susipažino ir bendravo su naujais draugais. Be abejo, buvo užduočių, skatinančių aplinkai draugišką elgesį: visų komandų sugrėbtų lapų „upeliai“ ir „salelės“, prieš patekdamos į kompostą, buvo kūrybingai panaudotos judrioms sportinėms estafetėms.

 Susitikimą baigėme prie laužo: skanavome lauže keptas bulves, vaišinomės mėtų arbata, dalinomės idėjomis ateičiai. Dvi valandas vykusi popietė neprailgo. Ji  buvo smagi, turininga ir prasminga: suteikė naujų žinių, įgūdžių, džiugių emocijų bei įspūdžių.

Panevėžio gamtos mokyklos metodininkė Valda Briedienė

Nuotraukos – organizatorių


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: