Gamtos mokykloje – tarptautinis konkursas

30-ą kartą Panevėžio gamtos mokykla organizuoja tarptautinį vaikų piešinių konkursą ,,Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“. Iš Lietuvos, Indijos, Kinijos, Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Slovėnijos, Švedijos, Vokietijos atskriejo  1203 kūrybiniai darbai,  kuriuose Gamta atsispindi kaip svarbiausias kūrybinio įkvėpimo šaltinis. Net  280 pedagogų į ankstyvosios kūrybos kelią lydėjo  jaunuosius autorius.

Konkurso tikslas –  paskatinti vaikus ir jaunimą atidžiau žvalgytis gamtoje, stengiantis ją pažinti, suprasti, išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą. Tai siekis per kūrybą esmingiau priartėti prie Gamtos, užmegzti emocinį ryšį su mus supančia aplinka. Tai tylioji strategija, pamažu vedanti į amžinąją atsakomybę už mus supantį pasaulį ir didįjį jo stebuklą – Gyvybę.

2021 metais vertinimo komisijos sprendimu keturiose amžiaus grupėse 111-kos kūrybinių darbų autoriai pripažinti konkurso laureatais. Konkursas finansuojamas Panevėžio miesto savivaldybės vaikų ir jaunimo meno projekto lėšomis. Prisiminimui išleistas geriausių darbų katalogas. Gamtos mokykloje šurmuliavusioje  apdovanojimų šventėje ir kūrybinių darbų parodos atidaryme konkurso dalyviai buvo apdovanoti dalyvio pažymėjimais, o laureatai diplomais ir dovanomis.

Labai džiugu, kad šventės dalyviai galėjo pasisemti patirties apžiūrėdami laureatų piešinius mokyklos parke eksponuotoje  parodoje, pasidžiaugti „Gyvūnėlių sodo“ augintiniais, susipažinti su edukacinėmis aplinkosauginėmis Gamtos mokyklos erdvėmis, pabendrauti vaišinantis arbata. Gamtos mokykla visus metus kvies lankytojus su konkurso laureatų kūrybiniais darbais susipažinti mokyklos „Žaliojoje galerijoje“.

Inga Minkevičienė

Panevėžio gamtos mokyklos metodininkė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: