Bendruomenės naujienosReporteris

Gamtos mokykloje – trijų Panevėžio mokyklų bendras prevencinis renginys

Trys Panevėžio miesto mokyklos: Beržų ir „Ąžuolo“ progimnazijos bei Gamtos mokykla, dalyvaujančios tarptautinėje Gamtosauginių mokyklų programoje, ieško vis naujų bendradarbiavimo būdų ir formų. Jau treti metai iš eilės pasirašoma trišalė jungtinės veiklos bendradarbiavimo sutartis neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektų, finansuojamų Panevėžio miesto savivaldybės lėšomis, įgyvendinimui.

2018 m. minėtų mokyklų projektų: “Ąžuolo” progimnazijos – „Gražūs darbai – šaunūs vaikai“, Beržų progimnazijos – “Būk saugus ir užimtas-3” ir Panevėžio gamtos mokyklos – „Noriu būti saugus“, – vykdymas eina į pabaigą. Jau tapo tradicija spalio mėn. pabaigoje visų trijų mokyklų komandoms susitikti bendrame renginyje „Draugystės laužas“. Deja, spalio 24 d. popietė buvo lietinga ir vėjuota, tad pakoregavo mūsų planus pabendrauti prie Gamtos mokyklos laužavietės, pramogauti ir padirbėti lauke. Teko sugužėti į mokyklos patalpas…

Gamtos mokyklos būrelių „Langas į gamtą“, „Gamtos akademija“, „Gamtos mozaika“ mokiniai ir svečiai, susiskirstę į tris komandas, dalyvavo įvairiapusėje veikloje: klausėsi atliekamų dainų, žaidė linksmus žaidimus, rungtyniavo estafetėje. Kūrybinėse dirbtuvėlėse iš šviesą atspindinčios plėvelės kiekvienas renginio dalyvis pasigamino atšvaitą ir juo pasidabino. Susitikimą baigėme skanaudami  keptas bulves, vaišinomės mėtų arbata, dalinomės idėjomis ateičiai. Popietė netruko prabėgti. Prasminga ir įdomi prevencinė veikla tobulino bendravimo įgūdžius, pozityvų socialinį elgesį, bendruomeniškumą.

Tikime, kad mūsų bendrystė po Žaliąja vėliava taps tradicija ir tęsis ne vienerius metus.

Valda Briedienė, Panevėžio gamtos mokyklos metodininkė

Nuotraukos – organizatorių

 

 

 

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.