Pixabay nuotr.

Gamtos turtai jūsų odai

Oda – ne tik didžiausią mūsų kūno plotą užimantis organas, bet ir būtent jai, kiekvieną dieną, kiekvieną minutę, tenka susidurti su pačiais įvairiausi veiksniais: ore esančiomis kietosiomis dalelėmis, UV spinduliais, šalčiu, vėjų ir t.t. Taigi, belieka tik pridurti, kad savo oda turime rūpintis ypač atsakingai. Vienas geriausių bei efektyviausių būdų tai padaryti yra viso kūno masažai, kadangi būtent jų metu ne tik specialiais judesiais yra aktyvuojama kraujotaka, bet ir  tonizuojam, užtikrinamas geresnis audinių parūpinamas medžiagomis,  bet ir taip yra naudojamos įvairios priemonės, kurios švelniai puoselėja odą. Ypač puikus pasirinkimai – aliejai. Belieka tik sužinoti, kokie aliejai  ir kuo yra naudingi mūsų odai.

Migdolų aliejus

Vienas iš aliejų, kuris yra ypač dažnai naudojamas atliekant masažus, yra migdolų aliejus. Pastarasis vertingas todėl, kad ne tik todėl, kad pamaitina bei sudrėkina odą, bet ir todėl, kad ją stangrina, sutiekia elastingumo. Taigi, belieka tik pridurti, kad būtent masažas, kurio metu yra naudojama ši priemonė, yra natūralus bei ypač efektyvus būdas palaikyti odos jaunystę. Reguliarus mėgavimasis masažu, kurio metu yra naudojamas šis aliejus, gali nubraukti visą dešimtmetį jūsų amžiaus. Taip pat svarbu pabrėžti, kad būtent migdolų aliejus yra efektyvi priemonė, kovojant su celiulitu. Na, ir, žinoma, svarbu pasakyti, kad būtent šis aliejus pasižymi tiesiog dangišku aromatu.

Kokosų aliejus

Kokosų aliejus neretai yra vadinamas visų aliejumi karaliumi ir tikrai nebe reikalo. Priežasčių sąrašas, kodėl verta rinktis masažą su šiuo aliejumi, yra toks ilgas, kad su juo susipažinę. iš karto skubėsite sau užsisakyti šią procedūrą. Visų pirma, kokosų aliejus švelniai drėkina ir maitina odą. Antra – stangrina bei suteikia jau elastingumo. Be to, po masažo, kurio metu buvo panaudojamas šis aliejus, oda bus įgavusi sveiką spindesį, bus švelni ir lygi, ją bus ypač malonu liesti. Dar daugiau, šis aliejus ypač lengvai bei greitai susigeria į odą, nepalikdamas riebios plėveles. Yra labai turtingas sočiosiomis rūgštimis: jame yra oleino, kaprio, kaprilo, palmitino, linolo ir t.t. rūgščių. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad  šio aliejaus aromatas yra dieviškas.

Rožių aliejus

Norite pasijusti tikra dama, dievaite ar karaliene? Tuomet tokiu atveju jums tikrai būtina pasilepinti masažu su rožių aliejumi, nes būtent jis tikrai pagerins jūsų emocinę būklę. Na, ir, žinoma, sudrėkins bei pamaitins jūsų odą, suteiks jai švelnumo bei sveiko spindesio,  apgaubs nuostabaus aromato šydu.

Gamta mums dovanoja nuostabius savo turtus, tad tereikia juos tinkamai išnaudoti  mėgautis masažais, kurių metu naudojami ypač puikūs aliejai. Jei norite pasimėgauti šiais masažais ar kitomis, ypač naudingomis procedūromis,  o galbūt įteikti tokią dovaną kitam asmeniui, pats metas užsukti į Laisvalaikio dovanos.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: