Garbaus amžiaus vyrą apiplėšti bandęs Ukmergės rajono gyventojas bus teisiamas 7 kartą

Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras teismui su kaltinamuoju aktu perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje Ukmergės rajono gyventojas R. Š. kaltinamas plėšimu ir vagyste.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, praėjusių metų spalio mėn. R. Š. atėjo į garbaus amžiaus vyriškiui priklausantį butą Ukmergėje. Šeimininko jis paprašė pinigų, tačiau pastarajam atsisakius jų duoti, R. Š. vyriškį, įtariama, pastūmė ir, vyriškiui pargriuvus, toliau tęsė fizinį smurtą. Nusikalstamos veikos plėšikas nebaigė dėl nuo jo valios nepriklausančių aplinkybių: garbaus amžiaus vyrui šaukiant pagalbos bei nukentėjusiojo butą apšvietus automobilio ar kitoms šviesoms, R. Š. išsigandęs pabėgo.

Tyrimo metu paaiškėjo, kad ukmergiškis nuo jį apiplėšti bandžiusio asmens nukentėjo nebe pirmą kartą. Manoma, kad tų pačių metų rugsėjo pradžioje R. Š. atėjo į nukentėjusiojo namus ir, šeimininkui matant, pagrobė jo piniginę, kurioje buvo 10 eurų, pensininko pažymėjimas ir įvairios nuolaidų kortelės.

Kaltinimai dėl vagystės iš garbaus amžiaus ukmergiškio namų ir kėsinimosi jį apiplėšti pareikšti ne kartą anksčiau už vagystes ir smurtinius nusikaltimus teistam, laisvės atėmimo bausmę už nužudymą atlikusiam R. Š. Nukentėjusysis jį pažinojo iš matymo, matydavo elgetaujantį, kartais duodavo R. Š. maisto ar pinigų.

Septintojo teismo nuosprendžio 40-metis R. Š. laukia suimtas. Jam gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 6 metų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Vilniaus regiono apylinkės teismo Ukmergės rūmams.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: