Garsi aktorė Toma Vaškevičiūtė: „Atleisčiau vyrui už neištikimybę“

Aktorę Tomą Vaškevičiūtę vis dažniau matome apsinuoginusią. Ne dėl to, kad vaikytųsi populiarumo, o kad to prašo režisieriai. Viena žaviausių ir geidžiamiausių Lietuvos scenos aktorių yra Auksinio scenos kryžiaus laureatė. Tiesa, karjeros pradžioje daugelis režisierių, sako, vertino ne jos talentą, o išvaizdą, todėl grožis siekti aktorystės aukštumų net kliudęs.

„Vieno pirmųjų vaidmenų, į kuriuos pretendavau, negavau. Nes režisieriui atrodė, kad esu graži, bet neįdomi. Tuo metu tikrai reikėjo įrodinėti, kad esu ne tik graži, bet ir talentinga“, – sako T. Vaškevičiūtė. Dabar aktorė vaidina itin populiariuose Oskaro Koršunovo, Jono Vaitkaus, Rimo Tumino spektakliuose, daugybėje televizijos serialų.

Paklausta apie nuogą kūną scenoje, Toma nė kiek nesutrinka. „Taip, daugelis režisierių mane nori išrengti, bet tai darau sąmoningai. Vienintelis režisierius Raimundas Banionis turi talentą išrengti aktores spektaklyje, joms nė nesuvokiant, ką daro“, – juokiasi T. Vaškevičiūtė. Aktorė tikina, kad vaidinti apsinuoginus nesudėtinga, nes scenoje ji tarsi atsijungia, pamiršta apie savo nuogą kūną ir kompleksus.

Žinomas aktorės širdies draugas, taip pat aktorius Tadas Grynas sako nepavydintis mylimosios net tada, kai jai tenka vaidinti nuogai. „Mes vienas kitam tokiose situacijose palinkime patirti kuo daugiau malonumo. Be to, bučiuotis su kitu žmogumi gali visiškai legaliai, nes tai juk vaidyba“, – Tadui antrina Toma.

Ji tikina pavydo apskritai nepakenčianti, todėl niekada nepavydėtų širdies draugui. „Pavydas yra nesąmonė, net jeigu yra kita moteris ar kitas vyras. Dabar manau, kad galėčiau atleisti už neištikimybę“, – sako Toma.

Atviras pokalbis apie dviejų aktorių gyvenimą po vienu stogu, apie tai, kaip T. Vaškevičiūtė prižiūri ir puoselėja išvaizdą – jau šio penktadienio vakarą laidoje „Kitoks pokalbis“ 19 val. 50 min. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: