LaisvalaikisNAUJAUSIOS ŽINIOSŽiniasklaida

Garsiausias Lietuvos plaukikas Danas Rapšys prabilo apie vestuves

„Jei pasiseks olimpiadoje, vestuvių galbūt teks laukti šiais metais, o jei nepasiseks, tada – nebe…“, – juokdamasis jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ sakys plaukikas Danas Rapšys, kalbintas praėjusį ketvirtadienį praūžusiuose apdovanojimuose „Žmonės 2020”.

Praėjusių metų gruodį, prieš pat Naujuosius metus, 24–erių sportininkas pasipiršo mylimajai Jurintai, su kuria kartu skaičiuoja jau devynerius metus, tad nieko stebėtino, kad vienas laukiamiausių įvykių – garsaus plaukiko vestuvės, nors pats sportininkas teigia to nesureikšminantis. „Kai esi su žmogumi, kurį myli, ar tas žiedas bus, ar vestuvės, tu vis tiek su juo būsi…“, – sakys Danas.

Danas – vienas daugiausiai dėmesio sulaukusių žmonių vakaro metu. Metų sportininku pernai pripažintas, ir „Žmonės 2020“ apdovanojimuose tokiai pačiai nominacijai nominuotas plaukikas Danas Rapšys Metų sportininku tapo ir šiemet. Prieš pat apdovanojimus jis neslėpė, kad tikisi laimėti ir šiemet. Vaikinui atiteko net du – ne tik Metų sportininko, bet ir svarbiausias – Metų žmogaus – apdovanojimas. Iš kart po įteikto apdovanojimo kalbintas sportininkas neslėpė nuostabos ir sunkiai rinko žodžius.

„Čia buvo wow… Buvau nei pasiruošęs, nei galvojau, kad toks apdovanojimas bus, tai esu tikrai labai nustebęs… Malonu, kad mūsų darbai atsiperka“, – sakys Danas. Paklaustas, kam ir už ką labiausiai norėtų padėkoti, sportininkas teigs, kad visiems žmonėms, kurie prie jo laimėjimų prisidėjo ne tik darbu, bet ir palaikymu.

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Žymės

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close