„Citadele“ banko nuotr.

Garsus gatvės menininkas sukūrė naują „Citadele“ mokėjimo kortelės dizainą – panaudotas ir dirbtinis intelektas

„Citadele“ pristato naują „X SMART“ mokėjimo kortelės dizainą, sukurtą bendradarbiaujant su garsiu gatvės menininku Kiwie, kūrusiu unikalaus dizaino dovaną NBA žaidėjui Domantui Saboniui. Gaminant naująjį kortelės dizainą buvo pasitelktas ir dirbtinis intelektas.

Inovatyvų „Citadele“ kortelės dizainą sukūręs menininkas Kiwie yra anoniminis Latvijos gatvės meno atstovas, kurio žymiausią kūrinį „Fat Monster“ galima sutikti ne tik Rygos gatvėse, bet ir Balyje, Niujorke, Kipre, Tailande, Vietname, Ispanijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Dubajuje ir kitose šalyse, o nuo praėjusių metų žymusis menininko darbas sutinkamas ir metavisatoje.

„Galima susidaryti įspūdį, kad dirbant su banku, viskas turi būti atliekama visiškai klasikiniu būdu ir vadovaujantis įmonės tradicijomis. Būtent todėl mane sudomino darbas su „Citadele“ – kurdami naująjį kortelės „X SMART“ dizainą kartu su komanda džiaugėmės laisve, kurią mums suteikė „Citadele“. Todėl kūrybai pasitelkėme naujausias technologijas – dirbtinį intelektą. Ši mokėjimo kortelė  ypatinga ne tik unikaliu dizainu, bet ir įvairiomis skaitmeninėmis staigmenomis, kurios bus siūlomos kortelės turėtojams“, – sako Kiwie.

Inovatyvaus dizaino „X SMART“ mokėjimo kortelę gali įsigyti bet kuris „Citadele“ klientas, o norintiems tai padaryti 7–21 metų klientams nėra taikomas mėnesinis aptarnavimo mokestis.

„Tai, kad paslaugos yra pritaikomos skirtingų kartų poreikiams, pastebima visur. Transliavimo paslaugos (eng. streaming) vietoje televizijos, prekių ir paslaugų užsakymas dviem paspaudimais vietoje užsakymo telefonu ir dar daugiau inovatyvių paslaugų atsirado būtent dėl jauniausios kartos poreikių. Šiandien nebestebina, kad jaunimas daro įtaką ir tradicinių paslaugų pokyčiams, tokioms kaip finansai. Kurdami paslaugas jauniesiems klientams privalome atsižvelgti į jų poreikius, įtraukti žaidimo elementų, tad kurdami naująjį mokėjimo kortelės dizainą į pagalbą pasikvietėme gerai žinomą gatvės menininką Kiwie“, – teigia už mažmeninę bankininkystę atsakinga „Citadele“ banko valdybos narė Rūta Ežerskienė.

Visi „X SMART“ mokėjimo kortelės turėtojai gali naudotis nemokamo pinigų pervedimo ir grynųjų pinigų išėmimo paslaugomis, o aktyviai besinaudojantiems lojalumo programa „X REWARDS“, kurioje galima rinkti taškus už išleistus pinigus ir keisti juos į prizus, o taip pat naudotis nuolaidomis „Citadele“ partnerių parduotuvėse, „Citadele“ siūlo premijas.

Klientams iki 18 metų, turintiems „X SMART“ mokėjimo kortelę, tėvai gali parinkti internetinio banko vartotojo režimą. Vienas iš režimų – specialus peržiūros režimas, kur jaunuoliai gali atlikti pavedimus ir mokėjimus, blokuoti, atblokuoti ir pakeisti kortelę. Naudodamiesi šiuo režimu tėvai gali stebėti vaiko išlaidas, matyti sąskaitos likutį ir visas atliktas operacijas.

„Citadele“ banko informacija ir nuotraukos


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: