Garsus „Teleloto” milijonierius Leonas Alesionka – ir vėl dėmesio centre

Gali sektis ne kartą. Ir ne du. Ir tą visiems patvirtintų žymus „Teleloto” milijonierius, buvęs gydytojas ir seimo narys, Leonas Alesionka iš Panevėžio. Praėjusį sekmadienį vyras visiems mojavo iš „Teleloto” studijos žaidėjų tribūnos.

„Šįkart internetu pirkau kelis „Teleloto“ bilietus. Su vienu iš jų laimėjau pakvietimą į laidos filmavimą. Nors šįsyk nieko ir nelaimėjau – laiką praleidau tikrai gerai“, – linksmai pasakojo L. Alesionka.

Vyras pakvietimą į studiją laimėjo jau antrą kartą. Tačiau tai ne didžiausias jo laimikis – 2009 metais Leonui atiteko „Teleloto“ Aukso puodas su milijonu litų. Vyras laimėtus pinigus leido apgalvodamas, didžiąją jų dalį paskyrė būstui – nusipirko namą, prabangius baldus. „Taip pat įsigijau du naujus automobilius, šiek tiek padėjau artimiesiems, bet visko neišdalinau ir neišleidau“, – praėjus keliems metams po laimėto milijono kalbėjo Leonas. Vyras atsidėjo pinigų ir oriai pensijai.

Beje, Leonas yra laimėjęs ir 4000 litų senąja valiuta kitoje loterijoje – „Vikinglotto“, tad sėkmės mylimo žaidėjo teirautasi, kaip jam tai pavyksta. „Turiu savų taktikų, bet kol kas jų neišduosiu, galbūt kada apie savo istoriją ir laimėjimus išleisiu knygą“, – juokėsi L. Alesionka.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: