Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-01-15

Garsusis boksininkas Evaldas Petrauskas prisipažino skendęs skolose

Dėl griežtojo karantino Lietuvoje darbų neteko daugybė žmonių – visiems tenka galvoti, kaip išgyventi. Jau šį vakarą LNK laidoje „KK2 penktadienis“ žinomi žmonės prisipažins: jų kelias į laimę buvo tikrai nelengvas, o finansinės problemos, apie kurias jie iki šiol niekada nekalbėjo, ne kartą slėgė širdį.

Olimpinis prizininkas Evaldas Petrauskas neslėps: kol profesionaliai sportavo, gyveno pasakiškai. „Tikrai buvau labai gerai aprūpintas, nieko netrūko. Pradedant nuo sporto inventoriaus, baigiant automobiliais, premijomis, atlyginimais. Tikrai iš sporto gerai pragyvenau“, – sako jis, nors neslepia, kad finansinių nusivylimų būta. „Buvo kuriozas su pirmosiomis jaunimo olimpinėmis žaidynėmis. Buvo žadėta, kad jeigu laimėsime, gausime  50 tūkst. litų.  Bet grįžę gavome tik 1,2  tūkst.“. 

Tuomet, kai Evaldui teko pasitraukti iš sporto, į jo gyvenimą atėjo itin sunkus metas. Olimpinėse žaidynėse Lietuvą garsinęs vaikinas netgi buvo tapęs maisto išvežiotoju.  O tuomet, kai susipažino su žmona Goda, jo situacija buvo nepavydėtina. „Kai mes pradėjom su Goda bendrauti, aš realiai buvau skolose, turėjau kreditų. Bet žmona man visada sakė, kad tikrai nebus taip, jog neturėsim ką valgyti“.

Pinigų stygius Evaldo žmonai Godai – taip pat ne naujiena. Pora metų iki sutinkant Evaldą buvo patys sunkiausi jos gyvenime. „Buvau susidėjusi su netinkamu žmogumi. Pastojau, turėjau išlaikyti ne tik save, vaiką, bet ir tą vyrą. Iš namų buvo nešami daiktai, kompiuteriai, laikrodžiai ir viskas, kas brangiausia. Sutikau Evaldą ir viskas išsisprendė“, – šį vakarą 19.30val.  pasakos G. Petrauskienė.

Apie buities iššūkius auginant 5 vaikus ryšis prabilti ir LNK projekto „Kaukės“ nugalėtoja Rūta Ščiogolevaitė. O Kristupas Krivickas prisipažins: į kiokušin karate karjerą jis  investavo ne mažiau nei 100 000 eurų ir šiam sportui skyrė 25-erius metus, taigi dabar jaučia tikrai galįs savo patirtimi pasidalinti su kitais. Nepaisydamas pandemijos iššūkių K. Krivickas įkūrė kiokušin karate mokyklą.

Populiarusis „KK2 penktadienis“ jau šį vakarą 19.30 per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: