LSDP Panevėžio skyriaus nuotr.

Gausus panevėžiečių būrys dalyvauja LSDP sąskrydyje

Šeštadienį Šventojoje vyksta Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) sąskrydis. Jame dalyvauja ir gausus būrys Panevėžio miesto socialdemokratų partijos narių.

Pasak Panevėžio miesto LSDP skyriaus pirmininko Ramūno Vyžinto, sąskrydyje dalyvauja apie 60 partijos bičiulių ir Panevėžio.

„Į LSDP sąskrydį Šventojoje atvykome gana gausus partijos bičiulių būrys.  Tai dar kartą įrodo, kad partijos miesto skyrius yra gausus, aktyvus ir draugiškas. Sąskrydžio metu numatyta ir sportinė programa, tad tikimės aktyviai dalyvauti ir nugalėti įvairiose rungtyse“, – sakė Panevėžio miesto LSDP skyriaus pirmininkas R. Vyžintas.

Šeštadienio ryte vyko Socialdemokratų tarybos posėdis, kuriame aptartos politinės aktualijos ir priimtas kreipimasis į G. Nausėdą ir I. Šimonytę, reikalaujant neskurdinti viešojo sektoriaus.

LSDP lyderė Vilija Blinkevičiūtė sako, kad svarbių kiekvienam gyventojui reformų eiga ir tikslai nėra tinkamai pristatyti nei savivaldybėms, nei socialiniams partneriams, o dalis informacijos – lig šiol slepiama.

„Iš Vyriausybės girdime tik kalbas, kad viską reikia „optimizuoti“, „efektyvinti“, kitaip tariant naikinti ir pertvarkyti mokyklas, ligonines, uždarinėti jų skyrius. Nes, kaip mėgsta kartoti valdantieji, „neapsimoka“. Vyrauja buhalterinis požiūris. Už skaičių nebematoma žmonių ir jų gyvenimų.

Posėdžio metu aptartos politinės aktualijos, rekordinės infliacijos valdymo priemonės, taip pat susiklosčiusi neeilinė situacija parlamente.

LSDP Panevėžio skyriaus nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: