LaisvalaikisNAUJAUSIOS ŽINIOSPramogos

Gegužės 25 d. horoskopas 12 zodiako ženklų

Gegužės 25 d.  horoskopas 12 zodiako ženklų.

Avinas
Darbe (jei šiandien reikia dirbti) gali tekti padirbėti už du. Stenkitės, nes neatsakingai atliktas darbas atneštų nemalonumų. Regis, gana daug dėmesio skirsite savo sveikatai, įvaizdžiui arba augintiniams.

Tauras
Šiandien pasižymėsite gebėjimu lanksčiai bendrauti. Tačiau jūsų jausmingumas, dėmesingumas gali būti suprasti ne visiškai taip, kaip tikitės. Galbūt antroji pusė, pašnekovas nori kažko kito, nei gauna iš jūsų.

Dvyniai
Įmanomas ryškus atsinaujinimas arba slegiančios naštos nusimetimas. Tikriausiai finansiniuose ir darbo reikaluose nevengsite rizikos. Pasisaugokite sukčių.

Vėžys
Regis, produktyviai padirbėsite prie interneto: rasite dominančios informacijos, užmegsite ryšį. Įmanoma parama, protegavimas iš įtakingų pažįstamų pusės. Galima laukta žinia iš toli.

Liūtas
Reikės įtempti valią, kad pajėgtumėte atlikti būtinus reikalus, kurių pasirodys visa gausybė. Vienaip ar kitaip gali būti paliestas jūsų profesinis ar politinis statusas, autoriteto ar kompetencijos klausimas.

Mergelė
Visą dieną su įvairiais pasiūlymais jus aktyviai atakuos seni ir nauji pažįstami, draugai. Gali būti, kad dalyvaudami masiniame renginyje užmegsite reikšmingų ryšių.

Svarstyklės
Jeigu įmanoma, šiandieną palepinkite save poilsiu ir ramybe. Nesistenkite įsiteikti draugams ir nedalyvaukite kolektyviniuose susibūrimuose, jei jaučiate, kad norisi atsiriboti. Įsiklausykite į sielos poreikius.

Skorpionas
Šiandien galima tikėtis pasitenkinimo iš socialinės, visuomeninės bei kūrybinės veiklos, savo vaidmens kolektyviniame projekte ir pan. reikalų. Jausitės padarę kažką reikšmingą arba suteikę gerų įspūdžių aplinkiniams.

Šaulys
Šiandien prarasite saiko pojūtį, jeigu užsuksite į prekybos centrą. Tikriausiai iššvaistysite pinigų gražiems daiktams, gardumynams, o vėliau dėl to graušitės bei patys sau kursite įvairius pasiteisinimus.

Ožiaragis
Šiandien neblogai seksis gilintis į aktualius klausimus, kaupti informaciją, ją apdoroti, rašyti laiškus, tvarkyti įvairius raštus. Pasijusite atgavę sugebėjimą džiaugtis smulkmenomis, paprasčiausiu bendravimu.

Vandenis
Jeigu ne fiziniai negalavimai, tai emocinės dilemos drums jums nuotaiką. Visgi galite puikiai pasidarbuoti namuose, buityje. Venkite šeiminių konfliktų. Saugokitės sukčių, vagių, venkite svaigalų.

Žuvys
Puikiai seksis tiems, kurie užsiima šou verslu, organizuoja pramogas, varžybas, mokymus ir pan. Jeigu visas jūsų dėmesys bus nukreiptas į vaikus, tai šiandien ypač seksis su jais bendrauti, ugdyti jų gabumus, mokyti.

Šaltinis:  www.vytautus.com

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button