AINA TV - GNTV - NAUJAUSIOS ŽINIOS - 2016-05-13

Gegužės 27 Panevėžyje skelbiama „Radastos diena“!

Gegužės 27-ąją Panevėžys pražys radastų žiedais. Tai projekto „Panevėžys vienija ir taškas“ renginys, kurio metu bus renkamos aukos Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninei.

Projektas „Panevėžys vienija ir taškas“ gegužę atkreipė dėmesį į miesto senolius ir į jaunimą, todėl šį mėnesį planuojama daugybė renginių skirtų jaunimo ir pagyvenusių žmonių santykių pažinimui, sveikatai gerinti, kviesčiama domėtis kultūra. Tačiau gegužę iš gausybės renginių, išsiskirti turėtų 27 dieną vyksianti labdaros akcija „Radastos diena“, ji Panevėžyje atgyja po šimtmečio.

Jog Radastos akcijos metu surinkti pinigai nebus išvaistyti tikina palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės direktorė Violeta Grigienė. Šiuo metu slaugos ligoninėje slaugoma 250 pacientų. Kai kuriems jų reikalingas specialus kvėpavimo aparatas, kurių ligoninė turi vos tris, o paciento gyvybei palaikyti tokia įranga būtina nuolat. Būtent tokie aparatai ir bus perkami už Radastos akcijoje surinktus pinigus.

Specialus kokybiškas kvėpavimo aparatas ligoninei gali kainuoti iki dviejų tūkstančių eurų. Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninei reikėtų dar kelių tokių. Tikslus įrangos kiekis bus žinomas suskaičiavus akcijos metu paaukotas lėšas.

Aukas Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninei rinks Karito, Raudojojo kryžiaus savanoriai ir veiklus miesto jaunimas. Kiekvienas akcijos dieną pagal galimybes paaukojęs panevėžietis ar miesto svečias gaus simbolinį Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokyklos moksleivių rankų darbo radastos žiedą-lipduką. Aukoti galima ir banko pavedimu į Radastos akcijos sąskaitą.

GNTV_logotipas_baltas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: