Grožis - Laisvalaikis - 2021-05-24

Gėlės gimtadienio proga: mėgstamiausia lietuvio tradicija

Gėlės – tai universali dovana, kurią galima įteikti labai įvairiomis progomis. Vis dėlto, tenka pastebėti, kad mūsų šalyje gėlės dažniausiai įteikiamos gimtadienio proga, o tuomet, jei nėra galimybės patiems nuvykti pasveikinti solenizantą, pasirenkamas gėlių pristatymas į namus ar į ofisą. Nors dažniausiai užsakomos tokios gėlės, kurios labiausiai patraukia akį, tačiau naudinga žinoti, kokios gėlės labiausiai tinka tam tikrais mėnesiais gimusiems žmonėms.

Gėlės gimtadieniui pagal kiekvieno mėnesio rekomendacijas

Gimtadienio gėles WOWFlowers komandą rekomenduoja pasirinkti pagal gėlių sezoniškumą ir tuo metu tvyrančias nuotaikas. Žemiau rasite gėles kiekvienam mėnesiui pagal rekomendacijas:

Gimusiems sausio mėnesį – gvazdikai

Gvazdikai – taurumo ir dieviškumo simbolis, kuris, kaip manoma, padeda praplėsti akiratį ir skatina dvasinį tobulėjimą.

Gimusiems vasario mėnesį – irisai

Irisas – tai atvirumo simbolis. Dovanodami šias gėles galite prisipažinti apie puoselėjamus jausmus. Gėlių kurjeris taip pat gali pridėti ir raštelį, kuriame nurodysite savo vardą ar tik inicialus.

Gimusiems kovo mėnesį – tulpės

Tulpė yra nacionalinė Turkijos ir Irano gėlė, kurios veislių yra tikrai nemažai. Tulpės gali būti dovanojamos vienos arba komponuojamos su rožėmis, lelijomis, orchidėjomis ir bijūnais. Itin įspūdingai atrodo tokios gėlės dėžutėje!

Gimusiems balandį – ramunėlės

Nors tokios gimtadienio gėlės nėra pačios populiariausios, tačiau jos tikrai nudžiugins solenizantą. Ramunėlės simbolizuoja tyrumą ir jaunatviškumą, todėl tokias gėles galima įteikti ir vaikams.

Gimusiems gegužę – lelijos

Lelijos yra laikomos moteriškumo simboliu, todėl tokios gėlės tiks išskirtinai tik moterims. Lelijos simbolizuoja džiaugsmą, pasitikėjimą savimi ir turtus.

Gimusiems birželį – rožės

Raudonos rožės simbolizuoja meilę ir aistrą, geltonos – džiaugsmą, baltos – tyrumą ir nekaltumą, o rausvos – artumą ir švelnumą. Paskutiniu metu vis dažniau pasirenkamos ir miegančios rožės, kurios savo įstabiais žiedais džiugina net iki kelerių metų.

Gimusiems liepą – pentiniai

Viktorijos laikais pentiniai buvo itin populiarūs, tačiau šiandien pasirenkami ganėtinai retai. Vis dėlto, tokios gėlės tikrai vertos jūsų dėmesio – jos simbolizuoja ilgą ir laimingą gyvenimą. Taigi, tokios gėlės gimtadienio proga tikrai gali būti vienas palankiausių pasirinkimų.

Gimusiems rugpjūtį – kardeliai

Rugpjūčio mėnesį baigiasi nerūpestingos vasaros laikotarpis, todėl šį mėnesį gimusius žmones tikrai nudžiugins kardeliai, simbolizuojantys stiprybę ir tvirtumą.

Gimusiems rugsėjį – astrai

Astrams nuo seno yra priskiriamos ypatingos galios – tikima, kad šios gėlės gali padėti atbaidyti piktąsias dvasias.

Gimusiems spalį – medetkos

Šios gėlės padeda išsklaidyti liūdesį ir suteikia optimizmo. Jei gėlių kurjeris įteiks medetkų puokštę su atviruku, galite net neabejoti, kad solenizanto nuotaika kaipmat pragiedrės!

Gimusiems lapkritį – bijūnai

Šios gėlės simbolizuoja grožį ir jaunystę, todėl bijūnai puikiai tinka gimtadienio proga. Šių gėlių kompozicijas galite užsakyti internetu – tokia dovana tikrai maloniai nustebins.

Gimusiems gruodį – Kalėdų gėlė

Tai – atsidavimo ir vilties simbolis, kuris vainikuoja besibaigiančius metus ir tampa solenizanto įkvėpimo šaltiniu.

Gėles gimtadieniui galite užsakyti Vilniuje, Kaune ir kituose didmiesčiuose gali būti atliekamas tiesiog internetu: gėles pristatančios įmonės siūlo greitą gėlių pristatymą tikrai palankia kaina.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: