Geležinkelių prieigose lankomasi nuolat

Birželio 19 d. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Renata Gustaitienė kartu su Utenos kolegijos verslo ir technologijų fakulteto Teisės studijų programos studente Ieva Kuodyte, vadovaudamosios AB „Lietuvos geležinkeliai“, Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir Valstybės sienos apsaugos tarybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos bendradarbiavimo sutartimi, lankėsi traukinių stotyje, bendravo su keleiviais, vykstančiais į Rokiškį traukiniais ir iš Rokiškio į Šiaulius.

Pareigūnė kalbino konduktores-kontrolieres, mašinistus, kurie pasakojo, kad aptarnaujančiam personalui problemų nekyla – traukiniuose yra kameros, kurios fiksuoja traukinių vagonų vidų. Iškilus konfliktinei situacijai, visada padeda policijos pareigūnai.

Keleiviams ir personalui bendruomenės pareigūnė su pagalbininke priminė, kaip apsisaugoti nuo vagysčių, sukčiavimų. Skatino žymėti ir saugoti vertingus daiktus, priminė Kelių eismo taisykles, aktualias dviratininkams, dalino informacinę medžiagą ir lankstinukus.

 
Rasa Černauskaitė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: