Gėlių karalienės foto projektas – unikalus floristikos kūrinys

Mindaugas Jonušas

Saulėtą vasaros vakarą Verkių dvaro restorano prabangoje gimė gražiausias foto projektas pavadinimu Gėlių karalienė. Šio foto projekto mintis buvo pristatyti prabangias nuotakos puokštes ir prabilti, kad kiekviena moteris gali būti karalienė. Moters savivertė, meilė sau – ypatingai svarbios savybės kiekvienai moteriai ar merginai.

Prie šio projekto prisidėjusios ir nuotakas įkūnijusios foto modeliai Diana Lavecka ir Martyna Vitkauskaitė šiandien drąsiai pradeda savo, kaip foto modelių karjerą.

Gėlių karalienės projektas ypatingas ir gėlių salono Glamelija vadovei Alionai Ušanovienei, mat profesionali floristė dvaro salės dekorui pasirinko išskirtinio grožio rožių burbulus, kurie traukė ne vieno komandos nario akį.

„Kiekvienam komandos nariui, kuris prisidėjo prie šio kilnaus foto projekto buvo labai svarbu, kad tai įsimintų ir būtų tuo, ko mūsų šalyje dar nebuvo, tam ir buvo pasirinkti masyvus rožių burbulai tiek salės šventiniam dekorui tiek ir mūsų pristatomai nuotakos puokštei”, – teigia įmonės vadovė Aliona Ušanovienė.

„Prie šio projekto dirbo tikrai, kaip niekad didelė komanda. Norisi kuo nuoširdžiausiai padėkoti makiažo meistei Alinai Bėkiš, saldumynų namams „Sugamour”, ypatingas ačiū suknelių namams „UniCum Boutique”, kurie dėjo visas pastangas, kad modeliai atrodytų lyg princesės, plaukų stilistei Alinai Vysockajai, ypatingai fotografei Živilei media, kuri leidžia ir suteikia progą prakalbėti apie tiek išorės tiek vidaus grožį” – teigia darbą madoje ir marketinge tęsiantis Mindaugas Jonušas.

Visa kūrybinė komanda pažada dar ne vieną foto projektą, kuris, kaip ir buvo žadėta, nustebins savo sumanymais ir tikslais. O jau visai netrukus Gėlių tinklo Glamelija kolektyvas rugpjūčio mėnesį praneš šį tą netikėto.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: