Gera sveikata – ilgesnis gyvenimas

Gegužės 27 dieną Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras šventė 7-erių metų įkūrimo jubiliejų. Sukaktį minėjo surengę konferenciją Panevėžio senjorams tema „Gera sveikata – ilgesnis gyvenimas“.

Renginyje Panevėžio miesto savivaldybės visuotinės sveikatos biuro direktorė Sonata Steniulienė ragino vadovautis šūkiu: „Sveikata – tai dovana, rūpinkis ja visada“. Sveikatos mokyklos ir ligų prevencijos centro Sveikatos mokyklos direktorius Zenonas Javtokas pristatė informacinį pranešimą „Sveika senatvė: vyresniojo amžiaus žmonių sveikatos stiprinimas“, Teritorinės ligonių kasos skyriaus gydytoja informavo senjorus su apie jiems pritaikytas paslaugas.

Į konferenciją buvo pakviesta ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Renata Gustaitienė. Ji kalbėjo, kad ir fizinė, ir psichinė sveikata yra labai svarbi žmogaus gyvenimo kokybei. Sveikatą labiausiai silpnina stresas, todėl garbingo amžiaus žmones pareigūnė mokė, kaip išvengti sukčių pinklių, apsisaugoti nuo vagišių, atpažinti asmenis, linkusius pasipelnyti iš kitų gerumo. Be to, skatino burtis į saugios kaimynystės grupes, padėti vieni kitiems, puoselėti bendradarbiavimą ir taip saugoti ne tik save, bet ir kaimynus.

Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos valstybinės priešgaisrinės saugos skyriaus viršininkas Darius Marciuška informavo konferencijos dalyvius, kaip apsisaugoti nuo gaisro buityje, pensininkų bendrijos „Panevėžio bočiai“ pirmininkas Kęstutis Šeškus aiškino, kaip iki garbaus amžiaus išlikti žvaliems, gyvybingiems ir neprarasti gyvenimo džiaugsmo, o „Bona Fide“ vadovas Arūnas Maliauskas mokino, kaip tapti savo kūno šeimininku.
Karolina Miganovičienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: