Lietuvos naujienos - Sveikata - 2021-05-28

Geresnės savijautos siekti padės maži kasdieniai žingsniai

Visi norime būtų sveiki ir jaustis gerai. Tačiau, jei šiuo metu mūsų netenkina sveikatos būklė, tokiu atveju svarbu suprasti, kad tikra neegzistuoja jokie stebuklingi receptai, kuriais pasinaudoję vos per vieną dieną viską pakeisime. Stebuklų per vieną dieną tikėtis tikrai nereikėtų, tačiau verta pastebėti, kad, jei kiekvieną dieną darysite tam tikrus mažus žingsnelius sveikesnio gyvenimo link, jau po kelių mėnesių galite sulaukti iš tiesų gerų rezultatų. Tad, ką reikėtų daryti kiekvieną dieną, kad  jau po kurio laiko būti galima mėgautis geresne savijauta?

Aukso vertės kanapių aliejaus lašeliai

Kanapių aliejus – tik vienas iš daugelio kitų aliejų, tačiau drąsiai galima sakyti, kad būtent jo lašai yra aukso vertės. Šių augalų aliejus yra kur kas ypatingesnis ir naudingesnis jums nei bet kitų augalų aliejų. Visų pirma jau vien todėl, kad būtent kanapės yra vienintelis augalas, kuris turi mums taip reikalingo vitamino D. Kaip žinia, šiuo vitaminu aprūpinti savo organizmą yra ypač nelengva, tačiau būtent jo ir reikia, jei norime jaustis gerai, būti energingi ir geros nuotaikos. Taigi, kai saulės šiluma lepintis galimybių tiesiog nėra, verta prisiminti, kad būtent kanapių aliejus yra puikus šio vitamino šaltinis. Dar daugiau, kanapių aliejus aprūpins jūsų organizmą ir kitais vertingais komponentais, pavyzdžiui, kaliu arba magniu, kurie yra tiesiog būtini norint išvengti širdies ligų. Tačiau ir tai dar ne viskas – ne paslaptis ir tai, kad ne tik vitaminas D, bet ir kokybiškas miegas yra geros savijautos sąlyga. Vis daugiau ir daugiau žmonių kovoja su miego sutrikimais. Ir jei tai tęsiąsi ilgesnį laiką, žmogus jaučiasi pavargęs, silpsta imunitetas. Taigi, svarbu ieškoti sprendimų geresnei miego kokybei užtikrinti ir kanapių aliejus yra viena jų. Taigi, jei norite, kad jūsų savijauta būtų geresnė, pats laikas pradėti vartoti kanapių aliejų kasdien. Na, o, tai padaryti tikrai nebus sunku, kadangi šį produktą pritaikyti kasdieniame racione yra ypač paprasta: galite juos gardinti sumuštinius, salotas, padažus, troškinius ar tiesiog vartoti gryną. Daugiau informacijos apie šį jūsų sveikatai naudingą gaminį rasite https://cbd-oil.lt/.

Prieskoniniai žolelės ant palangės

Dar vienas žingsnelis, kurį reikėtų atlikti kiekvieną dieną, jei po  kurio laiko norite jausti geriau, tai – įprotis kasdien ruošiamus patiekalus ar gėrimus, gardinti savo pačių užaugintomis prieskoninėmis žolelėmis. Atminkite, kad kiekviena prieskoninė žolelė turi tam tikrų vitaminų bei mikroelementų, o taip pat ir daro tam tikrų poveikį, pavyzdžiui, skatina atsipalaidavimą ir t.t., tad jos tikrai yra vertos tapti kasdien jūsų gaminamų patiekalų dalimi. Na, o, kad efektas būtų dar didesnis, atsisakykite idėjos pirkti prieskonines žoleles prekybos centruose – auginkite jas patys, nedideliuose vazonėliuose, virtuvėje. Turėsite ir nuostabią dekoraciją, ir naudos bus dar daugiau.

Rytą pradėkite vandeniu

Jei dar neturite įpročio kas rytą išgerti stiklinę vandens, pats metas jį išugdyti. Yra daugybė priežasčių, kodėl kiekvieną rytą turėtumėte pradėti stikline vandens: tai pagerins odos, plaukų, nagų ir kitų kūno dalių būklę, o taip pat – suteiks energijos ir žvalumo, bus lengviau pradėti dienos darbus. Jei norisi, vandenį galima pagardinti keliais mėtos lapeliais ar agurko griežinėliais.

Tad, jei šie maži žingsneliai dar netapo jūs kasdienybės gali, pats ją pakoreguoti. Mažų žingsnelių nauda yra ypač didelė, didesnė nei galėtumėte įsivaizduoti, tad jei juos žengsite kasdien, jau po kelių mėnesių galėsite mėgautis puikiais rezultatais.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: