Geresnio interneto kelias Ąžuolo progimnazijoje

Ąžuolo progimnazijoje soc. pedagogės Jūratės Nemanienės iniciatyva ir šiais metais buvo organizuojama, saugesnio interneto savaitė  2020 .Iniciatyvos  tikslas atkreipti dėmesį į tai, kokia  socialinių tinklų nauda ir jų panaudojimas, informacijos ieškojimas ,patyčios elektroninėje erdvėje, žalos analizė ir kt.

Klasės valandėlių metu diskutavome apie realybę prieš virtualią realybę. Juk dažnai vaikai neatskiria virtualaus pasaulio nuo realybės ir mano, kad socialiniame tinkle išsakytos mintys ar atlikti veiksmai nepalies tikro gyvenimo. Šiuolaikinis jaunimas jau neapsieina be interneto, todėl turime būti atsakingi už tai, ką rašome komentaruose, kokias nuotraukas keliame į internetinę erdvę, o iškilus problemai nelikti abejingiems, neužsisklęsti, o kreiptis pagalbos į vyresniuosius.

Mokykloje prie aktų salės visų laukė siurprizas. Čia nuo pat laiptų driekėsi kelias kurio pabaigoje galėjome perskaityti : Kurkime geresnį internetą kartu. Taip, čia visi rinkomės su savo klasės draugais ir klijavome  pačių pieštus , dekoruotus, su užrašyta  informacija apie naudingą internetą, Laikus. Toks buvo šios savaitės simbolis. Visi pasidarbavome iš peties ir džiaugėmės savo  kūriniu  fotografuodamiesi , ir ieškodami sau naudingos informacijos laikuose.

Saugaus interneto savaitė leido mokiniams geriau pažinti ne tik internetinio bendravimo galimybes, bet kartu susimąstyti apie atsakingą ir saugų buvimą internetinėje erdvėje. Ačiū moksleiviams padėjusiems įgyvendinti šį sumanymą.

Etikos mokytoja, Daiva Baubonienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: