Bendruomenės naujienosReporteris

Geri darbai – grįžta dvigubai

Gruodžio 15d. Panevėžio Minties Gimnazijoje vyko Kalėdinė Šeimos Mugė, kurios tikslas buvo suburti miesto ir rajono bendruomenę – apsilankyti, apsipirkti, papramogauti, ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir prisidėti prie Panevėžio rajono socialinės rizikos šeimų vaikų gerovės.
Mugės organizatorė ir sumanytoja “Smalsučių pasaulis” direktorė, socialinės iniciatyvos Panevėžio mamoms “Mamos Varom Kavos” įkūrėja Ieva Grigaitė, džiugavo, kaip renginys su nuliu biudžeto pavyko puikiai. ” – Pati idėja brendo jau senokai, tačiau jai ryžausi manyčiau kiek per vėlai. Trūko ir sklaidos ir reklamos. Renginys subūrė per 300 panevėžiečių, tame tarpe ir verslo, politikos atstovų. Džiugu, jog šeimoms pavyko surinkti per 500 eurų. Nudžiuginome ir gruodžio 23d. kartu su Pasaka be galo personažu Trolyte nuvežėme šventę dviems Paįstrio sen. šeimoms. Už surinktus pinigus didžiąją dalį skyrėme apmokėti – Gvido (7m.) berniuko klausos aparato remonto išlaidoms (per 300eur), už likusius nupirkome vaikučiams (viso 10 vaikų) dovanų, nuvežėme pilnus maišus maisto, skanumynų.”
Į šeimas, kurias I. Grigaitė lankė – nukreipė Paįstrio seniūnijos socialinė darbuotoja. ” – Abi šeimos stengiasi ir verčiasi iš paskutiniųjų, tačiau mūsų valstybės paramos tikrai yra per mažai, vienoje šeimoje 6 vaikučiai ir 3 iš jų turintys negalią, o šeimos mėnesio pajamos labai mažos. Kitoje šeimoje įvyko nelaimė ir apdegė butas, tame dviejų kambarių bute gyvena 8 žmonės ” – pasakojo I. Grigaitė. Tikrai matėme kokios šaunuolės ir stiprios yra mamos ir tėčiai, tie žmonės mums nepaskambino ir nepaprašė pinigų ar dovanų, mes patys išsiaiškinome, dėka socialinės darbuotojos apie šeimas kurioms galime padėti. “Žmonės labai kuklūs ir nedrąsiai pripažįsta, kad jiems yra sunku ir reikia pagalbos, o renginys Kalėdinė Šeimos Mugė – puikus pavyzdys kiek daug geranoriškų ir nuostabių žmonių turime aplink, esu visiems ir kiekvienam asmeniškai dėkinga, verslui, aukojusiems, pramoginės dalies kūrėjams, ačiū gimnazijos direktoriui Egidijui Samui ir gimnazistams – už indelį į šį puikų renginį. Labai nuoširdžiai tikiuosi, jog sekanti Šeimos mugė, sulauks daug didesnio susidomėjimo, rėmėjų ir šis renginys taps graži Panevėžio miesto tradicija suburti miesto ir rajono gyventojus – gražaus tikslo vardan.
Nuotraukose
Akimirkos iš renginio ir susitikimo su šeimomis

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.