Geriausi Lietuvoje gyvena ir kuria čia – Panevėžio rajone!

Panevėžio rajone veikia visas jaunimo organizacijas jungianti skėtinė organizacija – Panevėžio rajono jaunimo organizacijų taryba „Apskritasis stalas”.

Po šiuo skėčiu patenka ir Panevėžio rajono jaunieji socialdemokratai. Jie ne tik pasiūlo begalę pilietinių iniciatyvų, įvairių jaunimą tobulėti skatinančių veiklų, bet ir surengia įvairių rimtų politinių diskusijų bei forumų. Panevėžio rajono „Apskritojo stalo” organizacijų aktyvistai labai džiaugiasi ir didžiuojasi, kad jaunuosius Panevėžio rajono socialdemokratus įvertjno ir nacionaliniu mastu. Kiekvienais metais vasario mėnesį Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga vertina visus Lietuvoje veikiančius LSDJS skyrius. Šiemet iš visų Lietuvoje veikiančių skyrių Panevėžio rajono skyrius buvo pripažintas geriausiu! Panevėžio rajono jaunimo organizacijų taryba „Apskritasis stalas“ džiaugiasi savo gretose turėdama Lietuvoje pavyzdžiu laikomą organizaciją.

Pasak 2009 m. pabaigoje Panevėžio rajone skyrių atkūrusio dabartinio LR Seimo nario Domo Petrulio, „pradžia nebuvo lengva, tačiau visada sparčiai judėjome į priekį. LSDJS Panevėžio rajono skyrius tapo vienas geriausiai matomų ir aktyviausiai veikiančių organizacijų Panevėžio rajone. Džiaugiuosi, kad pastaruosius dvejus metus skyriui vadovaujanti Modesta Petrauskaitė pasiekė, kad skyrius taptų geriausiu visoje Lietuvoje. Jos dėka, daugiausiai susidomėjimo tarp Panevėžio rajono jaunimo sulaukia socialdemokratines vertybes atstovaujanti organizacija. Tai, kad skyrius yra aktyvus penkerius metus, rodo, jog einama tinkama kryptimi. Šiuo metu organizacijai priklauso net 78 jauni Panevėžio rajono žmonės“.

Panevėžio rajone yra daug aktyvaus, turinčio savo nuomonę ir norinčio veikti jaunimo. Tikimės, kad Panevėžio rajonas ir toliau bus geriausiai atstovaujamas Lietuvoje. Kviečiame jaunimą ne tik dalyvauti jau veikiančiose organizacijose, bet ir burtis į naujas.
„PRAS“ informacija

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: