Geriausi pagalbininkai – tėveliai

Pradinėje mokykloje yra daug iniciatyvių tėvelių, kurie sutelkdami visus mokyklos bendruomenės narius įvairioms veikloms, didina jų tarpusavio supratimą, skatina sėkmingą partnerystę.

Net ir nesudėtingos idėjos padeda labiau įsitraukti į savo vaiko aplinką. Bendruomenė aktyviai dalyvavo projekte „Kamštelių vajus – 2014“. Mažuosius mokyklos smaližius nudžiugino tėvelių suorganizuota „Vaisių ir daržovių šventė“, „Moliūgo rytmetys“, o pedagogus sujaudino originali „Gėlėta mokytojų diena“. Šiais mokslo metais tėveliai subūrė klasių šeimas dainomis ir muzika, spalvomis ir šilčiausiais jausmais perpintam vakarui „Tėvelių ir senelių dainos“. Mokyklos bendruomenė pavasarį sutinka gerais darbais.

Kasmet dalyvaujama projekte „Padovanok sparnuočiams namus“, Žemės dienos renginiuose. Taip pat tvarkoma ir gražinama mokyklos aplinka.

O šiemet paminint pavasario lygiadienį 3a klasės šeimos susibūrė bendram darbui. Armanto Vidzėno tėtis drauge su mokytoja Birute Koliniene pakvietė sodinti medelių Molainių gatvėje. Buvo pasodinta 30 skėtinių klevų, kurie džiugins visus miesto gyventojus.

Balandžio mėnesį mūsų mokyklą papuoš tėvelių piešinių paroda „Mano vaikystės pasaka“. Mokyklos bendruomenė moka džiaugtis mažais, paprastais ir mielais dalykais, kuriuos visi drauge galime patirti.


Audronė Gubistienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: