Geriausi stalo žaidimai šeimos vakarui

Kartu su šeima praleistas laikas visuomet malonus – tuomet galime maksimaliai atsipalaiduoti, sustiprinti tarpusavio ryšį ir tuo pačiu smagiai praleisti laiką. Tokios akimirkos pasitaiko pakankamai retai, tad bendrus šeimos vakarus norisi praleisti kaip įmanoma smagiau. Tokiais atvejais ypač praverčia stalo žaidimai, įtraukiantys tiek mažiausius, tiek ir pačius didžiausius namų gyventojus – kuriuos iš jų vertėtų išbandyti?

Daugelis tikrai yra girdėjęs apie Monopolio žaidimą, kurio metu stengiamasi įsigyti kaip įmanoma daugiau nekilnojamojo turto – čia investuojama į namus, viešbučius, sudarinėjami sandoriai, skelbiami aukcionai ir bankrotai. Toks žaidimas puikiai moko, kaip reikia elgtis su pinigais ir ugdo verslumo savybes, tad jeigu mažiausieji šeimos nariai jau yra šiek tiek paaugę, šios lenktynės gali užsitęsti ne vieną valandą. Mėgstantiems naujoves, patiks ir tai, jog dabar popierinius pinigus pakeičia atsiskaitymas elektroninėmis kortelėmis, tad tas pats žaidimas tarsi atgyja naujam gyvenimui. Šią naują žaidimo versiją galite įsigyti Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje.

Tais atvejais, kai norisi nieko neskaičiuoti ir tiesiog smagiai praleisti laiką nuoširdžiai kvatojantis, tiks ir sparčiai mūsų šalyje populiarėjantys stalo žaidimas JENGA. Iš kaladėlių pastatomas bokštas, o Jūsų tikslas –  iš jo ištraukti kaladėles ir padėti jas ant bokšto viršaus taip, kad jis nesugriūtų. Toks žaidimas skamba visiškai paprastai, tačiau iš tiesų yra labai įtraukiantis – čia prireiks gudrumo, sumanių sprendimų, o galbūt kartais išgelbės ir geras humoro jausmas, tad smagus vakaras su šeima tikrai bus garantuotas.

Norintiems pajausti šiek tiek azarto ir patobulinti savo kalbėjimo įgūdžius, visuomet praverčia ALIAS žaidimas, kurio esmė – reikiamą žodį savo komandos nariams paaiškinti kitaip. Tai ypač smagus žaislas, kuris tinka įvairaus amžiaus vaikams ir suaugusiems, kadangi galima pasirinkti pageidaujamą žodžių sudėtingumą ir smagiai bei turiningai visiems drauge praleisti šeimos vakarą. Dar labiau praplėsite savo žodyną, sustiprinsite tarpusavio ryšį ieškodami visiems komandos nariams žinomų asociacijų, tad net nepastebėsite, kaip greitai prabėgs laikas.

Renkantis geriausią stalo žaidimą, nevertėtų užmiršti ir klasikinių variantų, tokių kaip šaškės ir šachmatai. Namuose galima surengti nedidelį turnyrą ir išrinkti geriausiai šiuos žaidimus išmanantį šeimos narį ar tiesiog dviese smagiai praleisti vakarą – geros emocijos garantuotos tiek mokantis pirmųjų strategijų, tiek puikiai išmanant šių žaidimų subtilybes, o žaidimai vakarėliams paįvairins laisvalaikį.

Šeimos vakarui praleisti taip pat tiks ir kortos, visiems puikiai pažįstamas laivų mūšis ar bet kuris kitas žaidimas, kuris visiems šeimos nariams atrodys įdomus ir įtraukiantis – rinktis tikrai yra iš ko, tad beliks susiorganizuoti bendrą vakarą ir laikui bėgant atrasti smagiausius variantus.

Stalo žaidimus internetu gera kaina įsigysite pigu.lt elektroninėje parduotuvėje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: