Geriausia Panevėžio miesto 2020 m. komanda pripažinta „Lietkabelis“

Panevėžio miesto sporto apdovanojimų komisija išrinko 2020 m. labiausiai nusipelniusius, puikius rezultatus pademonstravusius, miestą garsinusius Panevėžio sportininkus.

„Panevėžys, visais laikais garsėjęs sportininkų pasiekimais, šią tradiciją tęsia ir toliau. Praėję metai nebuvo lengvi, pandemija koregavo sportininkų treniruočių, varžybų grafikus, vis dėlto miesto sporto organizacijos aktyviai teikė kandidatūras 2020 m. sporto apdovanojimų nominacijoms. Jų iš viso buvo devynios – džiaugiuosi komisijos sprendimais ir galimybe pagerbti išrinktus sportininkus, tačiau tuo pačiu noriu padėkoti ir visiems kitiems miesto sporto atstovams už jų pastangas, rezultatus bei miesto reprezentavimą“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

2020 m. Panevėžio miesto sporto apdovanojimų laimėtojai:

„Metų komanda“ – krepšinio klubas „Lietkabelis“ – už „Betsafe-LKL“ lygoje iškovotą 3 vietą ir Citadele Karaliaus Mindaugo taurės varžybose laimėtus bronzos medalius.

„Už ilgametę paramą sportui“ – šviesaus atminimo Alfredui Zigmantui (UAB „Stigma“), už ilgametę paramą Panevėžio sportui. Taip pat A.Zigmantas buvo ir „Lietkabelio“ klubas rėmėjas.

kklietkabelis.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: