Geriausia Panevėžio rajono gimnazija paversta vakcinavimo nuo COVID-19 centru

Jau daugelį metų geriausia Panevėžio rajono švietimo įstaiga tituluojama Velžio gimnazija, kurią renkasi net vaikai iš Panevėžio miesto, jau antras mėnuo yra paversta vakcinavimo nuo COVID-19 centru. Panevėžio rajono gyventojai stebisi, kad skiepijimo centru pasirinkta rajoną garsinanti gimnazija.

Velžio gimnazijos direktorius Rimtas Baltušis, jau juokais vadinamas ir vakcinavimo centro vadovu, tikino, kad centras jokių problemų nesudaro, nes kol kas tiesioginiu būdu mokosi tik pradinukai, kūno kultūros pamokos vyksta lauke, o abiturientai egzaminams ruošiasi kabinetuose.

„Vakcinavimo centras įsikūręs atskirus įėjimus turinčioje sporto salėje, kuri šiuo metu gimnazijai kaip ir nereikalinga. Be to vaikų ir atvykstančių skiepytis žmonių srautai nesikerta. Bent iki rudens vakcinavimo centras mums nekliūna, o tada gal baigsis skiepijimas, o gal pasitrauks ir pats COVID-as. Niekas dar nežino ar nuo rugsėjo vaikai galės sugrįžti į klases“,- aiškino R.Baltušis.

Jo žodžiais, žmones skiepyti rajono savivaldybės patalpose būtų problematiška, nes neįgalieji su vežimėliais negalėtų pakilti į antrame aukšte esančią posėdžių salę. R.Baltušio nuomone, Velžys yra strategiškai patogioje vietoje, todėl galbūt dėl to jis ir pasirinktas.

„Gal ir norėtųsi, kad už salės nuomą mokyklai būtų mokoma, bet kas ten mokės, nes salė – mūsų, o mes savivaldybės“,- sakė R.Baltušis.

Panevėžio rajono visuomenės sveikatos biuras jau kviečia vakcinuotis ir vos 35 metus perkopusius rajono gyventojus. Tiesa, jie vakcinos pasirinkti negali ir jiems siūloma tik „AstraZeneca“ vakcina. Kada rajono gyventojai galės rinktis ir kitų gamintojų vakciną, rajono visuomenės sveikatos biuras informacijos neturi.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: