Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2015-05-22

Geriausia šalies parodijų meistre paskelbtą A. Štukytę domina komisijos kėdė

Trečiadienį TV3 žiūrovai nusprendė: geriausia šalies parodijų meistrė – aktorė Aušra Štukytė. Parodijų šou „Pakartok!“ komisijos narių – profesionalių aktorių Kristinos Kazlauskaitės, Roberto Aleksaičio ir kitų kolegų nuolat liaupsinta ir už talentą giriama aktorė pavergė ir žiūrovų širdis. Finalinėje „Pakartok!“ laidoje balso teisę turėjo tik žiūrovai. Jų balsai lėmė, kad Aušra, įveikusi dar tris finalistus, tapo šou nugalėtoja.

Ramūnas Rudokas įsijautė į Marijaus Mikutavičiaus vaidmenį, Ramūnas Šimukauskas tapo personažu Gustavu, Vitalijus Cololo – Daina Bilevičiūte, tačiau didžiausio dėmesio ir įvertinimų sulaukė A. Štukytės kurta Laimos Vaikulės parodija.

Paklausta, kaip jaučiasi, tapusi projekto laimėtoja, A. Štukytė neslepia džiaugsmo. „Džiaugiausi, žinoma! Sulaukiau begalės žinučių, skambučių. Sveikino ir kolegos, ir artimieji, ir mama, ir draugės. Facebook‘as mirgėjo nuo teigiamų žinučių – tai be galo malonu“, – šypsosi aktorė.

L. Vaikulės parodiją „Pakartok!“ finalui pasirinkusiai aktorei viso projekto metu teko įsigyventi į labai skirtingus herojus. „Nežinau kodėl, bet apsistojau būtent ties Laimos paveikslu. Tiesiog tai buvo taip artima. Ji savo gaivališką energiją sugeba taip elegantiškai suvaldyti! Kaip aktorei, kaip kūrėjai, man tai davė labai daug laisvės – tas laisvės pojūtis nors ir suvaržytos pateikimo formos buvo labai malonus. Norėjau tai pakartoti“, – pasakoja Aušra. Tiesa, pasak „Pakartok!“ laimėtojos, jai brangūs visi personažai.

Paklausta, ar norėtų ir ateityje sudalyvauti tokiame projekte, A. Štukytė šypsosi: „Manau, kad šiuo metu visi „pilnai pavalgė“ – ir prodiuseriai, ir aktoriai – sočiai ir skaniai. Tai labai geras projektas – ateityje kviesčiau sudalyvauti kitus aktorius, o pati ateityje mielai sėdėčiau komisijos kėdėje. Tiesa, įsivaizduoju, kad komisijos nariams buvo sunku nusėdėti – jei juto kiekvieną niuansą, labai mus palaikė.“

Puiki žinia „Pakartok!“ gerbėjams – tiek Aušrą, tiek kitus dalyvius TV3 žiūrovai pamatys jau kitą trečiadienį, 19.30 val. specialioje, paskutinėje „Pakartok!“ laidoje. Čia ypatingas vaidmuo patikėtas šou vedėjui Justinui Jankevičiui – žiūrovams jis dovanos savo stand up pasirodymus, pasakos pokštus ir gardžiai juokaus. Tai, kaip iki šiol Justinas pokštaudavo „Pakartok!“ užkuliuose, bus ištraukta į dienos šviesą ir privers nusikvatoti ne vieną žiūrovą.

Be to, kitą trečiadienį specialiuose interviu visi šeši „Pakartok!“ dalyviai atskleis, kaip jie jautėsi projekte, koks buvo jų kelias, emocijos ir išgyvenimai. Žiūrovų laukia ir geriausi „Pakartok!“ momentai – įsimintiniausios parodijos ir juokingiausi kadrai.

TNS LT duomenimis, „Pakartok!“ iki šiol pasižiūrėjo daugiau nei pusantro milijono (1 583 tūkst.) žmonių. Parodijų šou užtikrintai laikėsi žiūrimiausių laidų dešimtuke. „Pakartok!“ komanda kviečia nepraleisti paskutinės, ypatingos laidos.

„Pakartok!“ – trečiadienį 19.30 val. per TV3!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: