Panevėžio PPAR nuotr.

Geriausias 2017 metų bosas – Marius Goštautas

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai ketvirtadienio vakarą išrinko geriausią 2017 metų Panevėžio bosą. Pokylių namuose „Vasaris“ vykusiame renginyje geriausiu metų bosu paskelbtas bendrovės „Auresa“ vadovas Marius Goštautas.

Nors geriausio boso rinkimai jau vyko šeštą kartą, tačiau tik pirmą kartą rinktas ir geriausias Utenos bosas. Panevėžio PPAR Utenos filialo organizuotuose rinkimuose daugiausiai balsų surinko bendrovės „Nosted mechanika“ direktorius Dainius Tvarijonas.

Pasak Panevėžio PPAR generalinio direktoriaus Visvaldo Matkevičiaus, tokie žaismingi rinkimai sulaukia įvairių vertinimų, tačiau jų tikslas aiškus – išrinkti bosų bosą.

„Bosas yra visų mėgiamas vadovas, kurį gerbia kolektyvas, visuomenė ir yra žinomas mieste. Šių rinkimų vienas iš pagrindinių tikslų yra paviešinti Panevėžio ir Utenos įmonių veiklą, supažindinti su jų vadovais“, – teigė V. Matkevičius.

Šiais metais geriausio boso rinkimuose buvo nominuoti 43 Panevėžio PPAR priklausančių įmonių vadovai. Utenoje geriausią bosą buvo galima rinkti iš 21 kandidato.

Pasak rinkimų organizatorių, šiais metais už geriausius bosus sulaukta daugiau nei 14 tūkst. balsų. 11 dienų balsuoti buvo galima Panevėžio PPAR puslapyje internete bei elektroniniu paštu.

Geriausiems 2017 metų Panevėžio ir Utenos bosams įteikti specialūs, jau tradiciniais tapę apdovanojimai. Jiems buvo įteikti ir rėmėjų prizai bei dovanos.

Apdovanoti buvo ir šiek tiek mažiau balsų nei nugalėtojas surinkę Panevėžio įmonių vadovai: Renaldas Pelanis („Specagra“) ir „Aukštaitijos implantologijos klinikos“ vadovė Dainora Mardosienė.

Geriausio metų bosų rinkimų apdovanojimo renginyje, kuris vyko pokylių namuose „Vasaris“, Panevėžio PPAR nariai dalyvavo ir specialioje edukacinėje-degustacinėje programoje apie garsaus režisieriaus Juozo Miltinio santykį su kulinarija. Buvo degustuojami patiekalai ir desertai, paruošti išskirtinai pagal J. Miltinio receptus.

Vakaro dalyviai taip pat turėjo galimybę sužinoti ir daugiau galbūt negirdėtų istorijų, nuotykių apie šį legendinį režisierių.

Verslo kontaktų vakaro metu specialiai Panevėžio PPAR nariams buvo eksponuojama fotomenininko Stasio Povilaičio fotografijų paroda „(Ne)matytas Miltinis“.

Priminsime, kad 2016 metais geriausiojo Panevėžio boso vardą pelnė bendrovės „SDG“ Panevėžio skyriaus vadovė Laura Kaminskaitė. 2015 metais geriausiuoju Panevėžio boso buvo išrinktas „Cido“ arenos generalinis direktorius Tomas Inčikas. 2014 metais geriausiojo Panevėžio boso rinkimuose nugalėjo Panevėžio teritorinės ligonių kasos direktorius Jonas Narbutas.

2013 metais geriausiu Panevėžio bosu tapo bendrovės „Naftėnas“ vadovas Dainius Janėnas. Pats pirmasis geriausiuoju bosu 2012 metais buvo išrinktas bendrovės „G4S Lietuva“ Panevėžio regiono vadovas Linas Kakarieka.

Geriausio bosų rinkimų organizatoriai dėkoja rėmėjams ir partneriams: laikraščiams „Sekundė“, „Panevėžio balsas“, „Tėvynė“, „Utenos diena“, naujienų portalams „Jūsų Panevėžys“, „Aina“, „Paninfo“, Gerų naujienų televizijai, įmonei „Chotėjus“, meninio stiklo studijai „Glasremis“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *