AINA TV - GNTV - NAUJAUSIOS ŽINIOS - 2015-10-28

Geriausiu bosu tapo UAB „Panevėžio arena“ generalinis direktorius Tomas Inčikas (video)

Panevėžyje, ketvirtus metus iš eilės renkamas geriausias Panevėžio bosas. Šiais metais titulą pelnė UAB „Panevėžio arena“ generalinis direktorius Tomas Inčikas. Kaip jis pats teigia, pagrindinė taisyklė, kurios laikosi- nesubosėti ir nebūti aukščiau kitų.

Panevėžio prekybos pramonės ir amatų rūmai kartu su partneriais, metų boso rinkimus organizuoja jau ne pirmą kartą. Ir šiemt, po aktyvaus balsavimo, iš panevėžiečių siūlytų geriausiųjų bosų sąrašo, atrinkti 10 dalyvių, kurie finalinei kovai skirtame renginyje varžėsi dėl geriausio metų boso vardo. Pretendentai turėjo varžytis „Proto mūšyje“, dainuoti karaokę, degustuoti ir pristatyti įvairius produktus. Renginio pabaigoje, nugalėtoju paskelbtas bendrovės „Panevėžio arena“ generalinis direktorius Tomas Inčikas. Jis teigia, kad tik kolektyvo dėka pelnė geriausio boso vardą.

Pagrindinė taisyklė, kuria vadovaujasi generalinis direktorius – nebūti aukščiau kitų. Būti vadovu – tik pareigybė, todėl svarbiausia išlikti žmogumi, draugu ir vesti komandą į priekį, būti jos lyderiu, bet nepamiršti žmogiškų savybių. Ne mažiau svarbu, pasak Arenos vadovo, būti atsakingam bei padėti įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. O vadovaujant bendrovei „Panevėžio arena“, metų bosas sako, kad tenka būti universaliam.

Bosas – turi būti darbuotojų draugas ir po darbo. Galbūt todėl, „Panevėžio arena“ kolektyvui nusprendus pasiūlyti rinkimuose savo vadovo kandidatūrą, nebuvo abejonių, kad jis taps laimėtoju. Juk jų vadovas, pasak darbuotojų, kartais būna griežtas, tačiau visada teisingas ir juos palaiko bei skatina.

„Panevėžio arena“ generalinis direktorius pritaria idėjai rengti tokius apdovanojimus. Jų dėka vadovams tenka pasitempti, susipažinti su naujais žmonėmis, o svarbiausia – pasijusti įvertintiems savo kolektyvo.

 

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV_logotipas_baltas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: