Grožis - Laisvalaikis - 2020-11-12

Geriausių moteriškų dovanų idėjos

Visas mūsų gyvenime esančias damas norisi pradžiuginti kone labiausiai, todėl artėjant gražiausioms metų šventėms, pradedame galvoti, ką šiemet joms reikės padovanoti. Neretai atrodo, kad moterys jau turi viską, ko joms galėtų prireikti, tačiau net ir tuomet įmanoma sugalvoti idėjų, kurios joms paliktų neišdildomą įspūdį. Siūlome susipažinti su populiariausiomis ir dažniausiai pasiteisinančiomis dovanomis – galbūt tarp jų surasite tokią, kurią galėsite pritaikyti ir šioms Kalėdoms.

Kosmetikos priemonės

Nesuklysime pasakę, jog tai kone populiariausia moteriškų dovanų idėja. Visgi, tai tikrai nedaro jos nei kiek prastesnės už kitas – priešingai, daugelis moterų tikrai apsidžiaugtų gavusios tiek naujos kosmetikos, tiek ir makiažo priemonių. Tačiau šiuo atveju labai svarbu atlikti namų darbus ir apžiūrėti, kokią kosmetiką dabar naudoja moteris – galbūt pamatysite, kad kai kurios priemonės jau dabar yra gerokai ištuštėjusios. Priešingu atveju reikėtų išsiaiškinti moters odos tipą, kamuojančias problemas ir kitus panašius niuansus, padėsiančius išrinkti tinkamiausius produktus. Nors visa tai gali skambėti šiek tiek sudėtingai, neabejokite – tokios Jūsų pastangos tikrai liks įvertintos.

Kvepalai

Jei moterį pažįstate pakankamai gerai, tikriausiai galėtumėte nuspėti, koks aromatas paliktų jai didžiausią įspūdį – jei pasiseks, tokia dovana tikrai bus labai palankiai įvertinta. Žinoma, visuomet galite nupirkti dabar jos naudojamus kvepalus, tačiau jei esate pasiryžę paeksperimentuoti, tokia užduotis taip pat bus lengvai įveikiama. Daugelis kvepalų turi labai konkrečius aprašymus – jei juose atpažinsite būsimąją dovanos gavėją, toks aromatas tikrai pateisins visus jos lūkesčius.

Romantiški sprendimai

Tais atvejais, kai moteriai puoselėjate romantiškus jausmus, verta pagalvoti apie dovanas, kurios padėtų tai dar labiau pabrėžti. Tuomet ypač praverčia įspūdingo dydžio pliušiniai žaislai, įrėmintos bendros Jūsų fotografijos, rožių muilas ir kiti panašūs sprendimai. Jeigu įteikinėdami tokią dovaną pasirūpinsite ir vakariene žvakių šviesoje, bet kuri moteris bus labai maloniai sužavėta.

Buitį lengvinantys prietaisai

Nors tokia dovana neskamba labai romantiškai, praktiškoms moterims ji tikrai turėtų patikti – jeigu sveikinsite mamą, močiutę ar kitas realią naudą vertinančias damas, turėtumėte apsvarstyti tokią idėją. Žinoma, jei tiesiog išrinksite naują keptuvę ar virtuvinį kombainą, toks sprendimas pasiteisins nebūtinai, tačiau jeigu pasidomėsite, kokie prietaisai iš tiesų praverstų buityje, sėkmė bus garantuota. Robotai dulkių siurbliai, kavos aparatai, daugiafunkciniai puodai – tai tik kelios, pastaruoju metu labai populiarios idėjos.

Knygos

Nusprendus moteriai išrinkti įdomią knygą, reikėtų žinoti, kokiems žanrams ji teikia pirmenybę – galbūt vakarus ji leidžia su meilės romanais, o gal mieliau renkasi detektyvus. Taip pat verta atsižvelgti ir į jos pomėgius: jei moteris mėgsta keliauti, domisi mada, istorija ar kitomis panašiomis kryptimis, su atitinkama tematika susiję kūriniai tikrai paliks jai įspūdį. Galite jai pasiūlyti drauge nueiti į knygyną – tuomet labai greitai pamatysite, į kokius žanrus pirmiausiai krypsta moters akys.

Namų interjero elementai

Jei moteris, kuriai bus skirta ši dovana, daug laiko praleidžia puoselėdama namų aplinką, su interjero tobulinimu susiję sprendimai jai gali būti vienas geriausių pasirinkimų. Paveikslai, interjero dėžutės, pagalvėlės, sieniniai laikrodžiai – tai tik kelios dėmesio vertos idėjos. Šiuo atveju svarbu atkreipti dėmesį į jos interjerą: jei suderinsite stilistikas, Jūsų dovana moters namuose gaus pakankamai garbingą vietą.

Naujos stiliaus detalės

Pasipuošti daugiau ar mažiau mėgsta kiekviena moteris, tad galite būti tikri – naujų garderobo detalių joms niekuomet nebus per daug. Žinoma, su drabužiais ar avalyne rizikuoti šiek tiek baisu (nebent puikiai žinote damos dydį ir skonį), tačiau tikrai galite pagalvoti apie aksesuarus. Rankinės, šalikėliai ar net laikrodžiai padės moterims atnaujinti savo įvaizdį, o tokia Jūsų dovana joms parodys, kaip gerai jas pažįstate. Atskirai verta paminėti ir papuošalus – tai vieni iš tų aksesuarų, kuriuos mielai renkasi visos moterys. Tačiau dėl viso pikto dažniau atkreipkite dėmesį į moters įvaizdį: jei ji yra minimalizmo gerbėja, labai tikėtina, kad jos ausis puošia tik auskarai. Visgi, net ir tuomet turėsite iš ko pasirinkti – platų auskarų asortimentą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Linksmi siurprizai

Jei moteris gali pasigirti geru humoro jausmu, rinkdami jai dovaną, į paieškas galite pažiūrėti kiek netradiciniu kampu. Originalios dovanos – sparčiai populiarėjantis sprendimas, kuris gali ir pralinksminti, ir netgi nuteikti labai sentimentaliai. Kalbant apie prajuokinančias dovanas, verta pagalvoti apie linksmas prijuostes, įvairiais užrašais dekoruotus marškinėlius ar smagias dekoratyvines pagalvėles. Tuo tarpu tarp jaukesnių unikalių sprendimų galima rasti išgraviruotus šaukštelius, žavingus suvenyrus ar netgi raktų pakabukus. Jei nuspręsite pasukti tokiu keliu, dar daugiau originalių dovanų idėjų rasite čia: https://pigu.lt/lt/originalios-dovanos.

Susipažinę su visomis šiomis idėjomis ir pagalvoję apie damos asmenybę, labai lengvai nutarsite, kuris iš šių variantų jai turėtų patikti labiausiai. Nepamirškite pagalvoti ir apie įdomesnį įpakavimą – daugelis moterų skrupulingai vertina kiekvieną detalę, taigi taip galėsite pelnyti papildomą pliusą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: