Geriausių regionų projektų rinkimai: balsuokime už Velžį

Lietuvos regionai – gyvi, nes juose atsiranda naujų veiklos ir verslo galimybių. Europos Sąjungos investicijų dėka čia įgyvendinami projektai, kurie atgaivina viešąsias erdves, infrastruktūrą, ir jie tampa savo regiono magnetais – traukos centrais.

Vidaus reikalų ministerija kviečia gyventojus dalyvauti socialinėje akcijoje „Regiono magnetai“ ir išrinkti geriausius Lietuvos regionų infrastruktūros projektus.

Tarp pretendentų ir – Panevėžio rajono savivaldybės administracijos įgyvendintas projektas „Gyvenimo kokybės ir aplinkos gerinimas Velžio kaime“.

Balsavimas vyksta Feisbuko paskyroje „Regionų magnetai“.

Kaip balsuoti?

– Nueikite į https://www.facebook.com/regionumagnetai;

– Atsidarykite savo regionui skirto renginio nuorodą;

– Nueikite į renginio diskusiją;

– Pažymėkite sau patinkantį projektą apklausoje.

Kviečiame aktyviai balsuoti ir įrodyti, kad didžiuojatės savo kraštu!

Geriausi projektai bus apdovanoti Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos organizuojamo „Geriausių VRM finansuojamų regioninės plėtros projektų 2014–2020“ apdovanojimų renginio metu.

Spalio 21 dieną socialinė akcija „Regionų magnetai“ bus pristatyta Laisvės aikštėje Panevėžyje. Bus galimybė susipažinti su geriausiais Panevėžio regiono projektais, balsuoti už labiausiai patinkantį savo krašto pokytį. Organizatoriai žada dalyviams interaktyvią programą ir daug prizų.

Iš aktyviausiai balsavusių regionų gyventojų burtų keliu bus išrinktas laimėtojas, kuris gaus dovaną elektrinį paspirtuką. 

Savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: