L. Kovalevskienės nuotr.

Gerinamos bibliotekos paslaugos

Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka savo skaitytojams vis pateikia malonių staigmenų. Neseniai kieme, prie knygų grąžinimo dėžės, atsirado knygomatas. Jis suteikia galimybę pasiimti užsakytas knygas bet kuriuo paros metu ir visomis dienomis, net kai biblioteka nedirba. Knygomatu ,,Draugoteka“ naudotis labai paprasta. Kai tik bibliotekininkai internetu ar telefonu užsakytas knygas įdeda į knygomatą, užsakęs žmogus į savo mobilųjį telefoną gauna SMS žinutę su PIN kodu ir jam patogiu metu gali pasiimti knygas.

Jei vartotojas ateina į biblioteką darbo metu, jis gali pasinaudoti Skaitytojų aptarnavimo skyriuje veikiančiu įrenginiu, kuris pakeičia bibliotekininką skolinantis iš bibliotekos ar grąžinant knygas. Bibliotekos darbuotojai tuo būdu gali daugiau laiko skiria bendravimui su klientais, suteikdami jiems informaciją, konsultuodami ir informuodami.

Knygomatu gali naudotis visi registruoti bibliotekos skaitytojai. Dar neužsiregistravusius biblioteka kviečia tai padaryti www.ibiblioteka.lt., šiame puslapyje galima ir užsakyti knygas, arba paskambinus tel.: (8 386) 52 142, 8 672 43087,Vaikų abonementas tel. 8 612 50842.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: