Tado Kontauto nuotr.

Gerokai pavėlavusi tradicinė Kaziuko mugė pasiekė Panevėžį

Ketvirtadienį ir penktadienį Panevėžyje Laisvės aikštėje šurmuliuos tradicinė Kaziuko mugė, kurioje prekiaus ne kokie nors perpardavinėtojai, bet vietos gamintojai. Bent prasidėjus mugei nebuvo jokio muzikanto, nes organizatoriai jų ieškoti susizgribo paskutinę akimirką.

Mugę organizuojančios UAB „Verslo logistika” vadovas Deimantas Žiupka sutiko, kad Panevėžys yra paskutinis iš didžiųjų šalies miestų, kuriame rengiama Kaziuko mugė, nes iš pradžių jos vyko Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Kaune.

„Kitais metais Panevėžyje mugę galėsime surengti ir anksčiau. Ir šią mugę galėjome pavadinti Priešvelykine, bet manau, kad pavadinimas nieko nekeičia. Jei mugę būtume rengę anksčiau galbūt prekybininkų būtų buvę ir daugiau, bet ir dabar visa aikštė pilna”,- sakė D.Žiupka ir akcentavo, kad visi prekybininkai prekiauja savo užauginta ar pagaminta produkcija.

Anot organizatorių, mugėje gausu tautinio paveldo, mėsytės ir žuvytės, duonos, medaus, sūrių, chalvos, aliejų, arbatžolių ir kitko. Mugėje broliukai latviai prekiavo šaltalankiais, buvo siūloma gruziniškos duonos. Tiesa, prekiaujančių ukrainiečių nebuvo.

Pasiteiravus apie kultūrinę programą, D.Žiupka sutiko, jog ją labai pagyvintų muzikantai, tačiau neslėpė nežinantis kur jų rasti.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: