Gerų darbų erdvę sukūrusi Neringa: greičiausias kelias nejausti trūkumo – pradėti dalintis

Užsienio kalbos pamokos, masažas, emocinis palaikymas, asmeninės sporto treniruotės, rankų darbo gaminiai, profesinės konsultacijos, siūlymai iškepti naminį pyragą ar kartu pasivaikščioti – tai tik maža dalis gerų darbų, kuriuos galima rasti „GAJA tribe“ moterų bendruomenės grupėje.

Moterų bendrystės erdvės tikslas – padėti moterims mažinti atskirties jausmą ir vienišumą, rasti bendraminčių, neatlygintinai dalintis savo talentais ir gabumais ir darant gerus darbus drauge augti. Grupėje neegzistuoja pinigai. Mainų forma – asmeninis laikas, geri darbai ir dėmesys viena kitai. Ši grupė atvira visoms dalintis norinčioms moterims.

Gerų darbų erdvės įkūrėja, saviugdos trenerė Neringa Vygintauskienė sako, kad idėja suburti moteris gimė iš didelio noro dalintis ir parodyti, kad visada turime ką duoti, kad ir kokiame gyvenimo etape būtume.

„Praėjusių metų rudenį pas mane į konsultaciją atėjo viena nuostabi moteris. Vos susėdus kalbėtis, ji pasakė: „Neringa, taip džiaugiuosi pagaliau atėjusi. Jau kurį laiką norėjau pas tave apsilankyti, bet negalėjau sau leisti ateiti į konsultaciją. Turėjau rinktis ir labai reikėjo įsigyti paltuką… Vis tik galiausiai nusprendžiau, kad be palto gyventi dar galiu, bet su savimi jau ne.“

Tą dieną supratau, kad labai norėčiau, jog tikrą, gilų, atvirą, priimantį ir gydantį pokalbį sau galėtų leisti kiekviena.“

N.Vygintauskienė sako, kad dalijimasis jos gyvenime atvėrė daugybę durų: „Buvo laikas, kai nežinojau, kaip mėnesio pabaigoje apmokėsiu sąskaitas. Tuo laikotarpiu nusprendžiau veikti visiškai kita kryptimi – užuot sukusi galvą, kaip sudurti galą su galu, tiesiog duoti ir dalintis tuo, ką gebu. Toks veikimas padeda išlipti  ir neraminančių minčių ir atkreipti dėmesį į vidinę gausą, į tai ką jau turime.“

Be daugybės moterų daromų gerų darbų, bendruomenėje nuolat vyksta ir nemokami virtualūs susitikimai su saviugdos trenerėmis, klausimų atsakymų vakarai ir moterų ratai, temomis kurios moterims padeda geriau pažinti save, susitvarkyti su gyvenimo iššūkiais ir atrasti vidinę ramybę.

„Asmeninis laikas, atvira širdis ir įsiklausymas į kitą yra daugiausia, ką galime duoti viena kitai. Besidalijant skleidžiasi ir mūsų gabumai, talentai, gyvenimo dovanos“, – sako Neringa kviesdama prisijungti.

Nuoroda į grupę: https://www.facebook.com/groups/gajatribe


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: